Інтер'єрні рішення, які ніколи не втрачають актуальності

Немає нічого більш швидкоплинного, ніж мода. З таким твердженням складно посперечатися. При зміні модних тенденцій в одязі одразу до процесу підключаються дизайнери інтер'єру. Тому людям, які намагаються бути в тренді, досить складно встежити за всіма нововведеннями, щоб бути сучасними. Водночас існує цілий ряд інтер'єрних рішень, що не втрачають актуальності в будь-який час. Які стилістичні прийоми використовувати, щоб відстрочити час нового ремонту?

Грамотна еклектика

Перше, що може “посипатися” в інтер'єрі під впливом зміни тенденцій — однаковість. Беззмінна класика теж може зазнати змін, а що вже казати про трендові концепції. Фахівці рекомендують не виконувати весь інтер'єр в одному стилі, він буде нудним, через кілька років повністю втратить актуальність. Виходячи з цього, грамотно було б виконати змішування стилів. Для цього необхідно виділити основні плюси окремої концепції, далі втілити їх у реальність з урахуванням можливості поєднання з іншими. Для поєднання речей з різних стилів та епох найчастіше використовується колір.

Проста колористика

Якщо приділити час теорії, ознайомившись із поняттями поєднання кольорів, складнощів із облаштуванням не виникне. Вам доведеться дізнатися про контрасти, півтони, додатковий, основний колір. Для впевнених у своїх силах людей, які мають у запасі час, завдання не буде складним, але якщо чіткого уявлення немає про бажаний результат, то сміливо оберіть чорно-білий варіант. Він досить простий, дозволить передати глибину. Щоб розбавити монохромну атмосферу, використовуйте кілька яскравих відтінків.

Натуральні матеріали

Тренд змінюється трендом, одні меблі перестають бути актуальними, функціональними, поступаючись іншим, але натуральні матеріали залишаються ознакою гарного смаку власників будинку. Більше того, такі речі з роками перетворюються на антикваріат. У кожному будинку дерев'яні меблі, кам'яне оздоблення, вишукана кераміка виглядає розкішно, додає особливого тепла, домашнього затишку.

Головна відмінність речей з таких матеріалів — вони не старіють, а зістаріються, значимість їх збільшується. Жодна імітація тріщин, патини не зможе замінити справжні раритетні вироби.

Прості форми

Все дуже просто — чим простіше форма, тим довговічніша вона. Визначає цей параметр функціональність, вона має бути максимальною. Безглузде прикрашання виглядає низькосортним, несмачним. Якщо вам потрібен диван, то він насамперед має бути зручним, займати мінімум місця. Особливо яскраво це помітно на такому прикладі, як кухня, яка не передбачає зайвого. Меблі для кухні повинні бути лаконічними, мати чіткі та зрозумілі форми. Високу функціональність має шафа купе, що замінила звичні громіздкі конструкції.


Важливим є такий показник як комфортність. Якщо ви купуєте ліжко, то подбайте про його зручність. Краса, яка вимагає від комфорту поступок, нікому не потрібна. Через деякий час форма стане не актуальною, а спати міцно потрібно незалежно від існуючих модних тенденцій. При необхідності ви зможете прикрасити інтер'єр, який здається нудним, за допомогою яскравих декоративних елементів. Інтер'єр не варто захаращувати, краще залишити більше свободи для реалізації творчих майбутніх задумів.


Стаття опублікована 1 рік тому
Всі статті Попередня Наступна
Товари по тематиці
Посилання на сторінки з товарами: Прямі дивани, Передпокої, Модульні дивани, Білі дивани, Шафи купе, Дерев'яні стільці, 2-х дверні шафи, Кутові дивани, Кутові шафи, Прямі шафи
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber