Ukraine

Офісні шафи

Шафи купе Рим-Венеціано зі знижкою 25%
До закінчення акції
09
днів
02
годин
52
хвилин
06
секунд
Перші знижки зими! -14% на всі меблі
До закінчення акції
02
днів
02
годин
52
хвилин
06
секунд
Якісні шафи купе зі знижкою до 25%
До закінчення акції
02
днів
02
годин
52
хвилин
06
секунд
Виробник: Flashnika
Розміри: 700/1446/350
5
4 740 -14%
4 075 грн
ЗНИЖКА
Код: 8596
Виробник: Аквародос
Розміри: 820/1870/420
5
15 105 -32%
10 247 грн
ЗНИЖКА
Код: 8097
Виробник: Аквародос
Розміри: 460/2100/360
5
6 660 -32%
4 518 грн
ЗНИЖКА
Код: 8136
Показані товари 1 - 4 із 4

Найчастіше успішність всього робочого інтер'єру в офісі залежить від правильності вибору такого елемента, як офісна шафа. Вона займає ключове місце у приміщенні та безпосередньо впливає на загальне сприйняття не тільки офісу, а й компанії загалом. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з продукції відомих виробників, які використовують сучасні технології, дотримуються трендів дизайну та виробляють багатофункціональні та довговічні меблі.

Особливі технічні характеристики офісної шафи

Якщо ви вирішили придбати такий елемент інтер’єру як шафа, вибір має бути заснований насамперед на цілій низці факторів, які й визначають наскільки вдалою буде покупка. Зокрема, обов'язково необхідно враховувати:

  • Цільове призначення. Модель може бути призначена для документів, персональних речей співробітників, одягу, розміщення архіву та інше.
  • Особливості місця встановлення. Дуже важливо розуміти, що комфортність використання шафи безпосередньо залежить від правильно підібраного місця її встановлення. Розміри виробу обов'язково мають бути пропорційні відведеному йому місця.
  • Стилістика. Кожен офіс має свою стилістичну концепцію, якій відповідають всі наявні меблеві елементи, а також інша інтер'єрна атрибутика. У зв'язку з цим нова шафа повинна гармоніювати в цій атмосфері та не викликати жодного дисонансу.
  • Бюджет. У нас цілком реально придбати офісну шафу, яка буде відповідати побажанням не тільки щодо технічних характеристик та зовнішнього вигляду, але й вартості. Найчастіше досвідчені власники бізнесу приймають рішення купити кутову шафу разом з усіма іншими офісними меблями, наприклад, полицями, столами, тумбочками та ін.

Зазвичай, шафа офісна відповідає корпоративним тонам. Навіть якщо це не індивідуальне замовлення, багатий асортимент продукції сучасних виробників дозволяє вибрати найбільш схожий за стилем та кольором варіант, який гармонійно доповнить вже існуючу атмосферу.

Надзвичайно важливим моментом, який відрізняє офісні шафи від інших видів меблів, є використання матеріалів, стійких до деформації. Найчастіше для виготовлення використовується МДФ та ДСП, які оснащуються металевою фурнітурою. Високий показник міцності характерний для всіх елементів кріплення, причому незалежно від цільового призначення виробу. Інтернет-магазин Табуретка готовий запропонувати своїм клієнтам офісні шафи, а також найбагатший асортимент високоякісної продукції від відомих виробників меблів.

Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
Viber