Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Час оновлень дитячої кімнати: обирайте краще

Час оновлень дитячої кімнати: обирайте краще

Більшість батьків готові на все, щоб їх синові або дочці було добре. Не варто випускати з уваги необхідність оснастити власну кімнату дитини. У нашому інтернет-магазині представлені ​​різноманітні меблі в дитячу від провідних виробників. Завдяки широкому асортименту, як окремих позицій, так і вже зібраних кімнат Ви обов'язково підберете оптимальну пропозицію.

Меблі в дитячу: основна комплектація

Переглядаючи відповідні каталоги меблевих виробників, можна побачити приголомшливу різноманітність різних предметів меблевого гарнітура, призначених для кімнати дитини чи підлітка. Дитячі меблі можуть істотно відрізнятися своїм стилем, матеріалом виготовлення, габаритами, але вони обов'язково повинні включати ряд певних предметів:

  • Шафа в дитячу.
  • Спальне місце.
  • Стіл та стілець.

Кожен окремий предмет служить новим призначенням і повинен сприяти створенню комфортної та затишної обстановки. Щоб визначитися з оптимальним набором предметів, якими повинна комплектуватися дитяча кімната, необхідно взяти до уваги ряд факторів і критеріїв. Перш, ніж підбирати конкретні пропозиції, важливо ретельно заміряти габарити кімнати. Завдяки цьому, Ви зможете оптимально спланувати розстановку предметів і придбати саме те, що потрібно.

Важливо: під час замірів габаритів приміщення, на плані необхідно вказувати місце і розміри всіх прорізів (вікон, дверей), так можна заздалегідь спланувати, де найкраще встане дитяче ліжко, розташувати шафу, робочу зону, та ін. У процесі подібного планування можуть виникати досить практичні ідеї. Наприклад, якщо недостатньо місця - деякі приймають рішення придбати ліжко-горище. В такому випадку, спальне місце розташовується на другому ярусі, а під ним легко розмістити шафу для речей або одягу, робочу зону, тумби під іграшки, та ін.

Якість меблів для дитячої: питання без компромісів

Сьогодні досить часто можна зустріти меблі сумнівної якості, які здатні прослужити абсолютно недовгий час, негативно впливає на здоров'я людини. Співпрацюючи з інтернет-магазином «Табуретка», Ви можете бути абсолютно впевненими, що придбаєте товар найвищої якості за доступною ціною. Ми тісно співпрацюємо з перевіреними вітчизняними і зарубіжними виробниками - незалежно від того, на чому ви зупините вибір, можете бути повністю впевненими в бездоганному результаті!

Дитячі меблі: як з тисяч підібрати підходящі

Ми зібрали в каталозі предмети меблів, призначені для дітей. Щоб визначитися з оптимальним варіантом покупки, пропонуємо скористатися кількома перевіреними порадами:

  1. Якщо дитина не зовсім маленька - вибирайте меблі разом. Завдяки цьому, меблі будуть подобатися дітям, отже, маленька людина буде себе почувати комфортно.
  2. Розглядайте тільки відповідні категорії меблів. Коли виробники випускають товари для дітей, вони уважно підходять до безпеки і практичності. Наприклад, найчастіше дитячі дивани менше за розміром, легко розкладаються безпечні у використанні.
  3. Підбирайте дизайн. Як правило, дітям подобаються яскраві і життєрадісні кольори - це знайшло відображення в колекціях меблів для дітей. Також, варто прагнути досягти гарного поєднання стилю меблів з інтер'єром кімнати.

Ми допоможемо Вам подарувати дітям краще!


Стаття опублікована 6 місяців тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені