Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Чому варто викинути стару шафу?

Чому варто викинути стару шафу?

У багатьох будинках і квартирах можна побачити старі шафи, що залишилися ще з радянських часів. Вони безнадійно застаріли і псують весь інтер'єр. Навіть якщо зроблений сучасний ремонт. Від них необхідно терміново позбуватися. Не слід залишати стару шафу, яка непогано збереглася. Відсутність подряпин і нерозшатанні дверцята не є приводом залишати такі меблі в своєму житлі.

Кілька причин позбутися старої шафи

Шафи потрібні, щоб зберігати речі. Вони повинні бути практичними, функціональними, довговічними і вписуватися в загальне оздоблення будинку. Часто в квартирах можна знайти безліч непотрібного мотлоху, якому вже давно місце на смітнику. Старі шафи не так місткі як нинішні. Поступово речей стає більше і їх стає важко помістити в шафу, що вже говорити про взуття. Через це в будинку утворюються завали у вигляді наспіх складеного одягу на стільці або гори з чобіт і туфель в кутку за шафою.

Сучасні моделі шаф передбачають різноманітні відділення для зберігання взуття, аксесуарів та постільних речей. У бабусину шафу речі влазять насилу. Одяг який не поміщається доводиться зберігати в інших місцях. Особливо неприємні завали незрозуміло для чого зберігаються на шафах. Нові моделі за рахунок своєї конструкції не нададуть господарям можливості захаращувати верх шафи.

Навіть якщо дверцята не падають і цілком пристойно закриваються (що буває вкрай рідко), вони відчайдушно скриплять. Щоб їх нормально відкрити, потрібно місце. Перед старою шафою не можна нічого поставити. Якщо Ви зважилися купити шафу купе, такої ситуації не виникне.

Зовнішній вигляд кімнати, де знаходиться бабусина шафа, складно назвати стильним і сучасним. Старі меблі псують його і з цим нічого не поробиш. Вона впадає в очі, навіть якщо стоїть в куточку. На тлі більш нових меблів стара шафа буде «темною плямою».

Висновок - такій шафі місце на смітнику, а Вам давно пора купити шафу сучасної моделі.

Чим замінити стару шафу?

Нинішні виробники пропонують найширший вибір найрізноманітніших видів шаф. Вони надзвичайно місткі. Існують моделі, призначені спеціально для установки в спальних кімнатах, дитячих, передпокоях, вітальнях. Відрізняється такі меблі внутрішнім облаштуванням. В наш час є можливість вибрати розташування полиць, ящиків і стійок які максимально підходять під власні потреби.

По розташуванню бувають прямі і кутові шафи. Щоб раціонально використовувати простір, перед тим як шафу купити, необхідно продумати куди її поставити. Якщо кут кімнати вільний, то шафа купе кутова буде найкращим варіантом.

Дизайн нинішніх моделей шаф надзвичайно різноманітний. На розсувних дверцятах може бути просто дзеркало, матоване скло, красивий малюнок, ЛДСП. Сучасні шафи нерідко оснащені підсвічуванням, що дозволяє легко і швидко знайти потрібну річ.

Шафи від компанії Taburetka.ua

Безліч моделей шаф Ви знайдете на сайті Taburetka.ua. Компанія працює на ринку меблів вже понад 12 років і співпрацює з кращими виробниками меблів. Якість продукції на високому рівні. В інтернет-магазині можна шафи купе купити за доступними цінами.


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені