Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Чорна п'ятниця вже в Taburetkа.ua. Ловимо момент купити меблі за низькими цінами.

Чорна п'ятниця вже в Taburetkа.ua. Ловимо момент купити меблі за низькими цінами.

23 листопада - Чорна п'ятниця 2018!

Щороку напередодні початку новорічної метушні настає вона - Чорна п'ятниця! Мільйони людей у всьому світі чекають її. У цей день відбувається найбільший розпродаж в році практично всіх категорій товарів. Для багатьох це можливість придбати чудові подарунки рідним і близьким на прийдешні різдвяні свята. Хтось просто давно хоче отримати товар за низькою ціною.

Появі Black Friday ми зобов'язані Америці. Ще в 19 столітті у жителів цієї країни склалася традиція - кожну четверту п'ятницю листопада влаштовувати розпродаж. Чорною її стали називати через затори на дорогах, які організовувалися через охочих купити різні товари за значно дешевшою ціною.

Ідея американців прижилася в багатьох країнах. У тому числі проводиться вона вже кілька років і в Україні. У наш час можна не вистоювати в довгих чергах біля кас магазинів. Шопінг давно перекочував в режим онлайн.

Знижки! Знижки! Багато знижок від компанії Taburetka.ua!

Наш інтернет-магазин також підтримує всесвітню традицію дарувати своїм клієнтам шанс придбати продукцію за найкращими в році цінами! В Чорну п'ятницю Ви можете купити готову кухню, шафу-купе в передпокій, стільці кухонні, дивани кутові, а також стандартні дивани недорого. Саме в цей день у Вас є можливість шафу купе замовити за дуже низькими цінами. Нарешті Вам випаде шанс отримати ту саму шафу купе в спальню ціна якої Вас нещодавно лякала. Ви давно мріяли купити нову шафу купе в передпокій, але модель, яка сподобалася коштує занадто дорого? Тільки в Чорну п'ятницю Ваша мрія може стати реальністю! Ми пропонуємо великі знижки на всю продукцію. Не пропустіть можливість зробити незабутній подарунок близьким - стильні і зручні меблі від компанії Taburetka.ua.

Стаття опублікована 3 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені