Грамотний догляд за вашою кухнею

На нашому сайті представлено безліч моделей кухонь різних за кольором та матеріалом. Якщо ж з покупкою вже визначилися, рекомендуємо ознайомитися з методами збереження первісного вигляду ваших меблів на тривалий період. Якщо ви придбали кухню з пластиковою поверхнею за її виглядом можна доглядати простим розчином: одна столова ложка будь-якого миючого засобу, розведена в літрі води. Якщо ж кухня виготовлена ​​з дерева можна просто промити забруднення теплою мильною водою і насухо витерти губкою. Для догляду за такими меблями не можна застосовувати хімічні не професійні засоби, вони тільки зіпсують поверхню.

Глянцеву поверхню кухні краще очищати за допомогою м'якої губки і розчину горілки (спирту) зі звичайною водою один до одного. Якщо після такого прибирання вам завадить запах - можна протерти глянець лимоном, він прибере бактерії та будь-який неприємний запах. Такий склад мийного засобу не пошкодить при митті білих (світлих) площин на кухні.

Якщо у вас стільниця кухні виконана з ЛДСП для чищення не можна використовувати абразивні мочалки, пар, різні розчинники, соду. Будь-які плями з такої поверхні краще видаляти відразу, щоб вони не встигли всмоктатися. Якщо на поверхні ДСП є плівка, прибрати плями можна за допомогою горілки і соняшникової олії. Такий народний засіб добре прибирає забруднення і полірує стільницю. Нескладні плями можна прибрати за допомогою мильного розчину і м'якої тканини. Після прибирання, для збереження первісного вигляду вашої кухні її слід протерти фланелевою тканиною зі спеціальною поліролью для меблів.

Якщо поверхня вашої кухні виготовлена з мармуру - не радимо її мочити, такі матеріали добре вбирають і втрачають свій зовнішній вигляд. Для площини з глянцю, ламінату або покритої лаком можна сміливо використовувати поліроль в кінці прибирання - для збереження чистоти і краси вашої кухні.

Якщо кухонні меблі виконані з кераміки, рекомендуємо дбайливо з ними обходиться, акуратно ставити важкі предмети, не розливати окріп і будь-які рідини. Так як, цей матеріал дуже крихкий. Такий матеріал необхідно спочатку знежирити за допомогою спирту, а тільки потім застосовувати хімічні засоби. Або краще купувати професійні засоби для кераміки.

Якщо ж кухонний блок виконаний з МДФ, то пароочисник краще не використовувати. Дрібне забруднення можна відмити простим милом і м'якою ганчіркою. Для завершення і підтримки чистоти можна використовувати поліроль для меблів, вона збереже сяючий вигляд поверхні. Таке очищення підходить і для матового покриття кухні з МДФ. Будь-які миючі засоби не радимо для обробки на такій поверхні. А якщо хочете спиртовмісні розчини використовувати, краще спочатку спробувати з тильної або бічної сторони меблів.

Для чищення кухні зараз існує безліч спеціальних миючих засобів, практично у всіх один і той же склад, тому радимо вибирати за ціновою категорією свого гаманця, а не за брендом.

При розміщенні кухонного модуля, радимо плиту не ставити впритул до меблів, а залишити близько 0,5 см. Це запобіжить нагріванню кухонного модуля і збереже йому життя. Для цих же цілей на кухонних поверхнях завжди потрібно використовувати підставки під гаряче для гарячих каструль, сковорідок, чашок і іншої гарячого посуду.

Будь-які ручки від дверцят, які виконані з металу або інших матеріалів можна відчистити від сильних забруднень за допомогою меламіну губки за допомогою простого миючого засобу. Такі деталі можна так само протерти поліролью для більшого блиску. Якщо у вашій кухні є елементи з матового або глянцевого скла, їх слід протирати за допомогою м'якої тканини і спеціального засобу для вікон, дзеркал.

Будь-яка кухонна поверхня не потерпить постійної, підвищеної вологи (наприклад, вологість на кухні повинна бути не більше 65%), тому губку, м'яку тканину або вологі серветки необхідно вичавлювати, щоб не допустити підвищену вологість. Радимо використовувати такі матеріали:

Для того, щоб зберегти кухонну поверхню від вицвітання, необхідно виключити попадання сонячних променів на неї. Так само, протирати м'якою губкою радимо відразу після забруднення, щоб забруднення, жири не встигли всмоктатися в поверхню. Якщо не хочете вичищати кухню за допомогою хімічних засобів, ми вам порадимо один надійний засіб - гаряча пара. Якщо у вас немає пароочисника - не біда, для цього можна використовувати просту праску з функцією відпарювання. Гарячий пар не тільки відчистить поверхню, але і продезинфікує її. Якщо ж ви дотримуєтеся всіх цих порад, ми можемо вам розповісти кілька методів з освіження кухні і по догляду за нею без хімічних засобів.

Від бактерій поверхню кухні і раковину прекрасно відчистить сода або гірчичний порошок. На вологу губку необхідно нанести трохи одного з цих порошків і протерти забруднення. Особливо ці способи підходять для сім'ї де є діти, так як вони не залишить хімічних речовин на поверхнях. Так само, щоб кухонні шафки не змінювали свій зовнішній вигляд, краще всі банки в них розподіляти рівномірно по полиці і не перевантажувати. Після будь-якої зручної для вас чистки ми дамо вам цінну пораду щодо збереження свіжості на вашій кухні. Для цього знадобиться всього лише половина грейпфрута. Беремо половину фрукта і натираємо раковину, плиту і робочі поверхні, грейпфрут не тільки служить екологічним очищувачем, але і освіжить приміщення на довгий час.

Можна зробити висновок, щоб зберегти кухню в хорошому стані краще не використовувати абразивні засоби і зайві хімічні засоби, вони тільки зіпсують ваші меблі. Після будь-якого прибирання кухні з будь-якого матеріалу, важливо - насухо її протерти м'якою губкою.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть тривалій експлуатації наших меблів і збереженню їх первозданного вигляду!

Стаття опублікована 6 років тому
Всі статті Попередня Наступна
Товари по тематиці
Посилання на сторінки з товарами: Чорні кухні, Модульні кухні, Кухні хай-тек, Класичні кухні, Прямі кухні, Кутові кухні, Кухні посекційно, Готові кухні, Кухні, Кухні лофт, Кухні прованс, Кухні модерн, Кухні з барною стійкою, Вбудовані кухні, Дивани на кухню, Білі кухні, Недорогі кухні
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber