Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Кабінет на балконі

Кабінет на балконі

Останнім часом все більше людей переходять на дистанційну роботу. Тобто працюють з дому або з будь-якого іншого зручного місця. Розвиток сучасних технологій дозволяє не прив'язуватися до певного офісу. Багато компаній таким чином економлять гроші - для віддалено працюючих співробітників не потрібно оплачувати велике офісне приміщення і організаційні витрати.

Щоб ефективно виконувати роботу в домашніх умовах потрібно комфортно організоване місце. Для тих, у кого немає окремої кімнати і постійно вдома, створити дійсно зручний робочий простір - проблема. Прекрасним варіантом її вирішення стане кабінет на балконі. На першому етапі підготовки треба утеплити приміщення, провести електрику і зробити оздоблювальні роботи.

Потім слід правильно вибрати меблі. Це непросте завдання, оскільки приміщення невелике. Наші поради дозволять створити функціональний і комфортний інтер'єр для роботи в обмеженому просторі.

Який стіл підійде

Балкон є не надто великим приміщенням, тому не всякий письмовий стіл підійде для нього. Цей предмет меблів надзвичайно важливий для роботи. За ним проводиться велика частина дня. Сьогодні виробники пропонують безліч конфігурацій столів. Для лоджії підійде невеликий комп'ютерний стіл. Якщо робота пов'язана з документацією, то модель повинна бути оснащена ящиками і полицями. Вдалим рішенням є кутова форма столу. Завдяки такій формі робочого простору буде більше.

Обираємо стілець

До столу треба підібрати відповідний комп'ютерний стілець. Необхідно співвідносити його розміри з габаритами балкона і столу. Важливо, щоб він був комфортним - анатомічна форма спинки і наявність механізму регулювання висоти сидіння забезпечать потрібне положення тіла при тривалому проведенні часу за роботою. Потрібно пам'ятати, що стілець не повинен бути громіздким. Інакше він займе практично половину балкону і не залишить місця для інших меблів. Викатний механізм дозволить зробити стілець мобільним.

Що вибрати для розташування документів і техніки

Буває, що для ділових паперів і оргтехніки потрібно більше місця і відділеннями для них. Для їх зручного розташування можна вибрати шафу. Для лоджії підійде модель з невеликою глибиною і шириною, але максимальною висотою. Простіший варіант - пенал. Його невигадлива конструкція ідеальна для розміщення на балконі. Якщо такі меблі не підходить, на допомогу прийде полку. Можна взяти одну або 2-3 і розташувати їх в комфортній комбінації.

Тумба комп'ютерна дозволить раціонально організувати простір, якщо потрібно встановити стаціонарний ПК. Вона має спеціальне відділення для системного блоку і додаткові ящики для канцелярського приладдя і паперів.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент меблів для створення зручного робочого простору на балконі. У каталогах сайту Ви знайдете відповідні моделі столів, стільців, шаф та інших меблів.

Taburetka.ua допоможе облаштувати комфортний і практичний кабінет в будь-якому приміщенні!


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені