Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
Красиво і практично -  садові меблі з ротангу

Якщо є бажання придбати оригінальні меблі для заміського будинку або дачі можна звернути увагу на предмети інтер'єру з ротангу. Незважаючи на легку вагу, садові меблі з ротангу є міцною, надійною і довговічною конструкцією. Подібні предмети інтер'єру відрізняються особливою витонченістю, мають оригінальний, багатий вигляд.

Меблі з ротангу - особливості та переваги сучасних виробів

Серед основних переваг варто відзначити такі, як:

  • оригінальність дизайну;
  • легка конструкція;
  • міцність і довговічність;
  • екологічна чистота;
  • прийнятна ціна.

Такий матеріал, як ротанг є пластичним. Це дозволяє створювати унікальні предмети інтер'єру у вигляді плетіння різних форм в особливому стилі дизайну. Тому меблі з ротангу користується популярністю серед сучасних споживачів. Таким чином особливий дизайн і витонченість є одним з переваг даного виду домашніх і садових меблів.

Ротанг - матеріал природного походження. Вироби з даного матеріалу абсолютно безпечні для здоров'я, навколишнього середовища і не завдають шкоди довкіллю. Вироби з ротангу не являються токсичними. Саме тому меблі з ротангу можна сміливо розташовувати в дитячій кімнаті.

Ротангові меблі є універсальними. Предмети інтер'єру з ротангу зможуть ідеально вписатися і значно прикрасити практично будь-який інтер'єр. Садові меблі з ротангу практичні і міцні. Завдяки правильному догляду і експлуатації подібні меблі протягом багатьох років не втратить своєї презентабельності. На стільцях, кріслах і диванах, створених з вище представленого матеріалу, зручно відпочивати.

Варто також відзначити, що інтенсивне сонячне випромінювання, тривалий вплив вологи погано позначається на якості меблевих виробів. Це означає, що з часом садові меблі можуть втратити свою презентабельність в процесі впливу вище згаданих факторів.

Натуральний ротанг коштує дорожче ніж штучний. Але меблі з ротангу штучного походження нічим не гірше за своєю формою, якістю і зовнішнім виглядом. Вироби також повністю безпечні в екологічному плані.

В саді дуже гідно виглядатиме підвісне крісло. Особенно якщо у Вас є діти, яким обов'язково захочеться трішки розважитись на природі під променями теплого літнього сонечка. Подібні крісла мають вельми оригінальний вигляд. Вироби абсолютно безпечні в експлуатації і не займають багато вільного простору. Легкі гойдання на подібному кріслі допоможуть розслабитися дорослим під час відпочинку на дачі або після важкого робочого дня в приватному будинку.


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені