Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Кухня студія або кухня поєднана з балконом

Кухня студія або кухня поєднана з балконом

Часи, коли, отримуючи квартиру, люди були раді навіть маленькій кухні, давно пройшли. У новобудовах планування зовсім інше і кухні там досить просторі. Але не всім щастить жити в новому будинку. Багато старі квартири мають кухню невеликого розміру. Для господарок це справжня проблема - сім'я велика і готувати потрібно багато і часто і при цьому постійно хтось приходить поїсти.

Існує досить просте рішення цієї ситуації - збільшити кухню, поєднавши її з кімнатою або балконом. Але перш ніж затівати ремонт, слід добре подумати про всі «за» і «проти».

Переваги та недоліки суміщених кухонь

Коли цей ремонтний тренд перекочував з-за кордону, багато кинулися переробляти будинки. І незабаром стало зрозуміло, що кухня, поєднана з кімнатою або лоджією має ряд плюсів.

  • Можливість розширити корисну площу. Завдяки відсутності стіни між кухнею та кімнатою (балконом), можна перенести зону їдальні. Можна обмежитися барной стійкою, якою замінюють стіну, для прийому їжі. Або не робити барну стійку і на місці стіни поставити обідній стіл і стільці (замість них буде непогано диван купити і насолоджуватися комфортом). Площа для приготування їжі збільшитися. Можна купити кутову кухню, яка підходить під новий формат приміщення.
  • Візуально збільшується простір. Прибравши стіну між кухнею і кімнатою або лоджією, можна отримати велику і світлу студію. Денне світло буде проникати в квартиру краще. Це візуально робить приміщення більш об'ємним. При розташуванні меблів Ви не будете обмежені.
  • Нові можливості дизайну інтер'єру. Поєднання кухні з вітальнею або балконом відкриває безліч варіантів облаштування нового приміщення. Більше не потрібно обмежувати себе, вибираючи меблі для кухні. Купуючи популярні зараз модульні кухні, не потрібно брати тільки необхідні елементи. Можна взяти повний комплект. Або ж купити готову кухню, яка давно подобається, але в маленькому приміщенні її встановити неможливо.
  • Можливість стежити за дітьми. Це важливий пункт для молодих мам. Займаючись приготуванням їжі, більше не потрібно бігати в кімнату, щоб простежити, чим займається дитина.

Звичайно, є і певні мінуси суміщених з кімнатою або балконом кухонь. І про них важливо подумати, затіваючи ремонт.

  • Перепланування повинно бути законним. Доведеться побігати, отримуючи дозвіл. Можна узаконити його вже після закінчення ремонту.
  • Знесення стіни - це трудомісткий і непростий процес. Він вимагає матеріальних вкладень і часу. Якщо поєднувати кухню з балконом, то попередньо його потрібно утеплити.
  • Запахи. Якщо в окремому приміщенні запах і жир, які супроводжують приготування їжі, залишаються і не поширюються. Те поєднавши кухню з кімнатою, потрібно бути готовим, що тепер вони будуть відчутні і тут.
  • Зменшується особистий простір. У різних людей різні звички. Хтось любить постійно бути в компанії близьких людей, а когось напружує присутність інших, навіть рідних.

Зонування

Поєднана з кімнатою або балконом кухня - це прекрасний варіант розташувати меблі по-новому. Зонування допомагає візуально розмежувати простір. Столова зона може виступати як роздільник кухні і кімнати. Стільці за обіднім столом можна замінити м'які меблі. Сучасні дивани для кухні зручні і невибагливі у догляді.

Нова кухня від Taburetka.ua

Новий дизайн кухні - це затратно. На сайті Taburetka.ua Ви знайдете дивани, столи та інші меблі високої якості для облаштування кухонного простору.


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені