Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Кутова або пряма кухня?

Кутова або пряма кухня?

Зручна кухня - обов'язкова умова сучасного і комфортного будинку. Саме в цьому місці люди проводять більшу частину свого часу: господині - готують їжу, вся сім'я збирається разом за сніданком, обідом або вечерею, а також, коли в будинок приходять гості, частіше за все, їх запрошують пройти саме в цю частину будинку. Беручи до уваги таке істотне значення, яке кухня грає в приміщенні, до вибору даного гарнітура слід підходити максимально відповідально.

Більшість виробників пропонують досить широкий асортимент в своєму каталозі, багато з цих предметів представлені на сторінках нашого сайту. Запрошуємо вас підібрати і купити кухню в інтернет магазині Taburetka - ми співпрацюємо з провідними компаніями, що займаються виробництвом предметів інтер'єру, як з України, так і з інших країн. На нашому сайті представлений великий вибір кухонь, найбільш популярними з яких вважаються два напрямки:

  1. Прямі
  2. Кутові

Звернемо увагу на особливості кожного з цих напрямків гарнітура. Неможливо однозначно стверджувати, яка кухня краще - вибір визначається особливостями планування і розмірами приміщення, а також перевагами людей, які будуть нею користуватися.

Особливості кутової кухні

Багато людей приймають рішення купити кутову кухню. Завдяки тому, що в цьому варіанті існує досить велика різноманітність способів планування робочої зони і розстановки меблів, кожна людина зможе підібрати найбільш оптимальний варіант для себе. В даному випадку, використовується одночасно 2 сторони і меблі розташовуються один стосовно одного під кутом 90 градусів. Господарі квартири самостійно, або порадившись з дизайнером, можуть розставити меблі для кухні наступними способами:

  • На короткій стороні розмістити мийку, а на довгій - робочу зону і варильну поверхню.
  • На довгій- розмістити всі основні компоненти: варильну поверхню, мийку і обробний стіл, а коротку - залишити для кухонної техніки.
  • Довгу - відвести під мийку, шафки і робочу поверхню, а на короткій - розмістити тільки плиту.

Як бачите, людина може підібрати для себе відповідний вид планування. Щоб визначитися з найбільш оптимальним особисто для Вас, ми рекомендуємо все ретельно спланувати. Багато людей вважають за краще схематично промальовувати розташування різних елементів - це допомагає їм візуалізувати майбутній інтер'єр і уявити себе в ньому.

Особливості прямої кухні

Пряме планування часто використовується, як в маленьких, так і у великих приміщеннях. Особливістю такого варіанту є те, що він доступніший за ціною, в порівнянні з кутовими пропозиціями. Вам буде достатньо заміряти довжину стіни, на якій плануєте розмістити меблі, після чого, підібрати на нашому сайті і купити готову кухню в Києві, або ми доставимо її в інші міста України.

Досить часто люди купують модульні кухні, в яких користувачеві надається можливість комбінувати розташування ящиків і шафок на свій розсуд. До особливостей прямих варіантів можна віднести наступні:

  • Доступність за ціною.
  • Підходить для великих і маленьких площ, особливо якщо у Вас кухня студія.
  • Можливість підібрати необхідний розмір, розміщення та наповнення шафок і тумбочок

Незалежно від того, на якому різновиді гарнітура Ви зупините вибір, в нашому інтернет-магазині знайдеться відповідний варіант!


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені