Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Меблі для спальні: комфорт в деталях

Меблі для спальні: комфорт в деталях

З чого складається комфорт в спальні? Планування приміщення, кольорової палітри інтер'єру, гармонійного освітлення, текстилю, дизайнерських аксесуарів. Але на чолі списку, безумовно, будуть меблі. Мова йде не тільки про ліжко, шафи, комоди - стандартному тріо. Індивідуальність спальні надають пуфи, банкетки, туалетні столики.

Знаючи їх функціональні можливості, способи використання в інтер'єрі реально створити комфортну атмосферу з унікальними акцентами, що надає спальні особливий характер.

Пуфи і банкетки: в чому відмінності?

У радянські часи мало хто в своїх квартирах використовував пуфики, банкетки. Інтер'єр тих часів був шаблонним, однотипним. Сьогодні обставити спальню можна більш цікаво, нетипово. Для цього використовують пуфи і банкетки. Деякі до кінця не розуміють, чим вони відрізняються один від одного, а тому побоюються використовувати.

Все гранично просто. Пуфи - схожі на крісла без спинки, підлокітників. Банкетки зовні ближче до лавок. Їх конструкція також не передбачає наявність підлокітників і спинки. За рідкісним винятком деякі моделі оснащені підлокітниками.

Банкетка в інтер'єрі спальні

Слово «банкетка» французького походження. Точна дата її появи невідома. Хоча перші згадки про неї відносяться ще до середніх століть. Тоді вона була в спальні кожної знатної дами. Для її оббивки використовували дорогі тканини, шкіру. Сьогодні використовують більш практичні матеріали, але функціональність залишилася незмінною. Банкетка в спальні може, по-перше, стояти біля туалетного столика, по-друге, біля підніжжя ліжка. У першому випадку на ній комфортно сидіти перед дзеркалом, у другому - на ній зручно розміщувати в нічний час декоративні подушки, покривало, халати.

Пуфік - острівець комфорту

Пуфи в спальні можуть за бажанням виконувати кілька функцій. Перша - місце для сидіння. Подібні пуфики повинні для комфорту бути вище стандартних варіантів і максимально ергономічними, враховуючи, що у них немає спинки.

Друга - дизайнерський острівець для тимчасового розміщення дрібних речей: журналу, окулярів, невеликого підносу з напоями. Ставлять їх зазвичай біля ліжка, якщо відсутні тумби.

Третя - виключно естетична. Як кажуть, для краси.

Пуф в спальню виготовляється з різних матеріалів: дерево, метал, пластик, текстиль, інше.

Туалетний столик з дзеркалом в спальні

У жінки в спальні має неодмінно бути особливе місце для нанесення і зняття макіяжу, для проведення косметичних процедур, для зберігання прикрас. Ліжко для цього не годиться. Що ж робити? Туалетний столик вирішить проблему раз і назавжди. Дзеркало, місткі ящики - все створено для зручності.

Столики дивують своєю різноманітністю. Маленькі, великі, стаціонарні, трансформери, дерев'яні, скляні, металеві. Стилістика моделей теж вражає. Класичні моделі, в стилі модерн або хай-тек. Вибір залежить від особистих переваг.

З TABURETKA.UA купити пуф елементарно

Інтернет-магазин TABURETKA.UA створений для комфортних покупок. Пуфи, банкетки, туалетні столики і не тільки представлені тут в широкому асортименті. Складнощі у виборі? Професійні консультанти допоможуть прийняти рішення, підберуть варіанти для Вашої спальні.

TABURETKA.UA - прості способи оплати, гарантії якості, своєчасна доставка, комфортні покупки.


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені