Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Меблі у великому місті. Taburetka.ua відзначає свій 13й день народження.

Меблі у великому місті. Taburetka.ua відзначає свій 13й день народження.

Наша компанія святкує свій 13 День народження! Нам хочеться розділити свято з нашими улюбленими клієнтами і зробити подарунок - знижку 13% на весь асортимент меблів.

Всі ці роки ми росли і розвивалися. Наші досягнення - це результат праці всієї команди. Можна з упевненістю сказати, що на сьогодні наш магазин меблів є одним з лідерів в країні. Безліч задоволених покупців, їх позитивні відгуки і завжди зростаюче число постійних клієнтів - це головне підтвердження. Останній рік став дуже насиченим і плідним для компанії. Хочеться розповісти про досягнення докладніше.

Розширення асортименту і нові постачальники

Табуретка.юа постійно шукає можливість поліпшити свій асортимент. Ми стежимо за останніми тенденціями інтер'єрної моди і враховуємо побажання покупців. Меблеві новинки з'являються у нас регулярно. За минулий рік вибір продукції зріс більш ніж на 1000 товарів.

Розширення асортименту означає співпрацю з новими постачальниками. Наш меблевий магазин пропонує тільки якісну продукцію. Перед тим, як почати працювати з новим виробником меблів, ми перевіряємо і аналізуємо надійність його товарів. Останній рік подарував нам співпрацю з 5 новими виробниками меблів.

Розширення служби доставки

Нам вдалося істотно поліпшити роботу служби доставки. Тепер меблі, придбані в нашому інтернет-магазині, в багато міст доставляють працівники власної служби доставки компанії. Це дозволяє отримати товар швидше, в більшій безпеці і значно заощадити на його транспортуванні. Тепер ми самі привозимо меблі в такі міста (включаючи передмістя) як Одеса, Житомир, Львів, Вінниця, Миколаїв, Луцьк і багато інших.

Співпраця з банками

Для тих, хто не має можливості заплатити велику суму за нові меблі відразу, існує приваблива пропозиція придбати її в кредит. Це зовсім не страшно і просто. Нашими партнерами є надійні, перевірені банки, які мають бездоганну репутацію в країні. Вони пропонують виключно вигідні умови. Можна вже зараз почати користуватися новими меблями, а оплатити її протягом декількох місяців.

Участь в телепередачі

Меблевий магазин Taburetka.ua є постійним учасником програми на одному з головних телеканалів країни. «5 канал» регулярно робить випуски програми «Майстри ремонту». У них йдеться про те, які меблі краще купувати і як правильно організовувати простір. Це прекрасна можливість подивитися, як роблять ремонт і упорядковують приміщення справжні професіонали і придбати такі ж меблі, заздалегідь розуміючи як їх потрібно розташувати.

Відгуки

Багато покупців, отримавши товар, не поспішають публікувати відгук про успішно проведену операцію. А вони дуже важливі для тих, хто хоче придбати меблі на нашому сайті. Щоб Ви могли прочитати більше позитивних моментів про співпрацю з нами, ми запустили безстрокову акцію «Подарунок за відгук» про куплені у нас меблі (що обов'язково перевіряється) можна залишити відгук з фотографіями на сайті і отримати за це подарунок.

Ми пишаємося досягненнями своїх співробітників

Колектив компанії Taburetka.ua - це люди, які постійно розвиваються, знають як і вміють йти до мети досягати найкращих результатів. Ми підтримуємо здоровий спосіб життя і любимо спорт. Співробітники компанії беруть участь в різноманітних спортивних змаганнях. Цього року наші колеги можуть пишатися своїми досягненнями в Bitlook Snow Drift (Київ, Львів) і ВелоСОТКА Біла Церква 2019.

Ми не зупиняємося на досягнутому і впевнено йдемо вперед!


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені