Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Модульні дивани в інтер'єрі

Модульні дивани в інтер'єрі

Нинішній вибір диванів просто вражає - виробники представляють найрізноманітніші форми, конструкції, колірні рішення і фактури. На особливу увагу заслуговують модульні дивани. Вони відрізняються зручністю експлуатації, довговічністю і прекрасним зовнішнім виглядом. Вони влаштовані за принципом конструктора. Кілька елементів поєднуються один з одним і виходить виріб потрібної конфігурації.

Якими перевагами володіє модульний диван

Що чекає на тих, хто вирішив купити модульний диван? Які плюси від придбання такого виробу?

Довільна конструкція

Таких меблі подібні тетрису. З різних частин можна створити диван, який ідеально впишеться в інтер'єр. Можна зібрати практично будь-яку конфігурацію. Стандартні пуфи, крісла, кушетки доповнюються тумбами, поличками, ящиками для невеликого бару і іншими елементами. Існують навіть сидіння з вбудованими масажними механізмами. Якщо хочеться модульний кутовий диван, то необхідно додати кутову секцію.

Розмір

Завдяки можливості збирати частини на власний розсуд, можна змінювати і розмір виробу. Зазвичай інтер'єр створюється, відштовхуючись від звичного цілісного дивана. Для нього потрібно виділити місце в кімнаті, а вже після цього підбирати інші меблі. З модульним диваном все інакше - його частини підбираються так, щоб при суміщенні готовий виріб могло вільно стати там, де необхідно. При бажанні можна прибрати одну із секцій і встановити на місце, що звільнилося інший предмет меблів.

Багатоцільове використання

Дивани, елементи яких можна легко переставити, прекрасно служать для самих різних цілей. Так модульні дивани для вітальні можна легко трансформувати з кутових у прямі або П-подібні, прибравши кутовий елемент і створивши потрібну форму. Це зручно для перегляду фільму всією родиною, настільної гри або ж для того, щоб посадити гостей за великий стіл. Досить просто перебудовується модульний диван спальне місце. Слід лише встановити частини зручно.

Вартість

Дозволити собі купити диван, що складається з модулів, може кожен. Завдяки тому, що конструкція не цільна, а складові, можна вибрати лише ті модулі, які необхідні. Зручно, що є можливість з часом докупити ще кілька частин.

Різновиди модульних диванів

Нинішні виробники пропонують два види систем - секційні і переставні.

У секційних - елементи мають жорсткі кріплення. Вам потрібно вибрати бажану конфігурацію. Майстри при складанні дивана встановлять частини. Такий пристрій не призначений для постійної перестановки. Якщо буде потрібно заміна будь-якого елементу, то треба буде розбирати конструкцію із застосуванням спеціального інструменту. Переставні вироби не мають кріплень між частинами. Їх досить щільно присунути один до одного. За рахунок цього можна змінювати форму і розташування виробу.

Щоб розуміти, який вид потрібно, слід продумати як буде використовуватися диван. Якщо немає необхідності регулярно розбирати його, то краще вибрати секційний. У Вас велика родина або Ви любите приймати гостей? Тоді краще зупинити вибір на переставних.

У нашому інтернет-магазині широкий вибір диванів на будь-який смак. Стандартні, модульні і безкаркасні дивани - у нас Ви знайдете виріб який ідеально підходить для облаштування будинку.


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені