Кошик порожній
Але це легко виправити
TABURETKA™
Статті

На ці креативні меблі варто звернути увагу

На ці креативні меблі варто звернути увагу

Нестандартні меблі - покажіть свою індивідуальність!

Кожен вибирає меблі для будинку відповідно до власних уподобань. Інтер'єр - відображення внутрішнього світу господарів житла. Буваючи в гостях у друзів і знайомих помічали Ви, що начебто і меблі хороші, зі смаком підібрані, а чогось не вистачає - якоїсь родзинки? А буває, що у людей обстановка в будинку начебто і проста, але досить оригінальна. Відвідування такого будинку або квартири приносить задоволення. У чому ж секрет таких інтер'єрних рішень? Відповідь проста - креативні меблі. З їх допомогою можна оформити будь-яке приміщення стильно і незвично.

Давно відомо, що для розвитку творчості та фантазії, дуже корисний нестандартний дизайн будинку і офісу. Творець Apple, Стів Джобс завжди приділяв велику увагу обстановці приміщень, де працювали співробітники компанії. Ці інтер'єри завжди відрізнялися креативністю. Що багато в чому допомагало створювати нові пристрої, які підкорювали світ.

У чому перевага нестандартних меблів:

  • Габарити - над придбанням незвичайних меблів замислюються, коли звичні всім моделі мають невідповідні розміри.
  • Декор - виробники меблів нестандартних моделей використовують цікаві та креативні деталі. Це дозволяє оживити будь-яке приміщення і зробити його облаштування оригінальніше.
  • Матеріали - нерідко для виготовлення незвичайних меблів застосовуються різні матеріали, які в звичних виробах зустріти можна нечасто.
  • Якість - при виробництві креативної меблів майстрам доводиться працювати з різними формами. Ідеально підігнати деталі, їх стики можна лише при підвищеній увазі до роботи.

Які бувають креативні меблі і де їх можна поставити

Отже, Ви вирішили урізноманітнити інтер'єр чимось таким собі, але не знаєте де придбати оригінальні меблі та грошей не хочеться на неї багато витрачати? Наш інтернет-магазин Taburetka.ua допоможе знайти ту саму «родзинку», яка зробить кімнату незабутньою.

Часто нестандартні меблі потрібні для малогабаритних кухонь. Вони повинні бути максимально компактні і функціональні. Кухня під замовлення ціна якої боляче вдарить по сімейному бюджету, є невідповідним варіантом. Виходом з такої ситуації буде купити готову кухню тільки з необхідних модулів. У каталозі на нашому сайті Ви знайдете оригінальні моделі кухонних гарнітурів.

Якщо хочеться внести яскравість і індивідуальність в інтер'єр офісу, приймальні, кухні або вітальні, то допоможе в цьому оригінальні моделі дивана чи крісла. У нас Ви зможете купити незвичайні дивани недорого, наприклад диван губи. А крісло-мішок квітка зробить будь-яке приміщення яскравіше. Елегантності обстановці додасть крісло Тіффані. Якщо ж хочеться чогось незвичайного для спальні, то прекрасним варіантом стане ліжко Евіта.

Замовити шафу купе креативного дизайну, в нашому інтернет-магазині можна вибравши цікавый фотополімерный друк, також представлені оригінальний стіл трансформер, кухонні стільці та багато іншої цікавої меблів.


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені