Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Наші чемпіони завжди на висоті

Наші чемпіони завжди на висоті

Сучасний світ - територія гаджетів, інтернету. Хоча останнім часом мода на здоровий спосіб життя повертається. Тому настільки життєво необхідно підтримати молоде покоління, яке прагне до спорту і ставить перед собою амбітні цілі. А головне завдання суспільства - стимулювати їх прагнення та починання.

Вихованці баскетбольної школи Літаючі Білки - яскраві представники мотивованої молоді. Варто відзначити, що займаються в секції і діти, починаючи з шестирічного віку. Вони є гордістю Білій Церкві.

Баскетбольна школа Літаючі Білки - непросто спортивна команда, а переможці, які з сезону в сезон демонструють відмінний результат. За їх юними плечима безліч призових місць в минулому сезоні 2019-2020 року. У різних вікових категоріях вони отримали досягнення, яким позаздрять багато. Самодисципліна, цілеспрямованість, наполегливість, позитивне мислення, достатня замотивованість - все це допомагає їм показувати стабільний результат.

Але не варто забувати і про те, що багато чого залежить і від підтримки. А Літаючих Білок підтримують всі - батьки, друзі, однокласники, адміністрації навчальних закладів. Але все ж на першому місці - тренер, людина яка вклала в хлопців всі свої знання і вміння. Без нього школа і її вихованці не були б тими, ким є зараз.

Цей баскетбольний сезон почався в умовах карантину, а тому підтримати команду на Відкритому чемпіонаті Білій Церкві глядачі не змогли. Змагалися чотири команди - срібло дісталося Білкам.

Однозначно, що підтримка спортивної молоді важлива. Саме тому інтернет-магазин TABURETKA.UA весь минулий сезон допомагав баскетбольній школі. І в цьому сезоні зупинятися в цьому питанні не має наміру. Адже молодь - наше завтра, а спортивна і ведуча здоровий спосіб життя - наше майбутнє.

TABURETKA.UA любить дарувати подарунки і хлопці баскетбольної школи Літаючі Білки їх теж отримали. Подібна спонсорська подяка для хлопців буде стимулом для подальших перемог.


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені