Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Новий шкільний сезон з новим письмовим столом!

Новий шкільний сезон з новим письмовим столом!

Багато батьків, у сім'ях яких є школярі та студенти, вважають за краще купувати не монолітну, а модульну систему для кімнати дитини. Вона не захаращує приміщення і дозволяє вибрати тільки найнеобхідніші предмети меблювання, до яких відносять і комп'ютерні столи. Але навіть якщо у Вас вже стоїть стінка, в якій є стіл, а в родині кілька дітей шкільного віку, таких столів потрібно кілька!

Замовити зручний і якісний стіл для школяра в нашому магазині можна за цінами виробника, з великого асортименту моделей, розроблених і створених відомими компаніями-виробниками меблів. Вони різні за формою, кольором і дизайном та будуть добре поєднуватися з будь-якою обстановкою дитячої.

Яким може бути письмовий стіл: види виробів, особливості

З огляду на різні розміри приміщень, стиль інтер'єру кімнати і потреб користувачів, ми зібрали для наших покупців в каталозі різні види столів для навчання. Виходячи з їх місця установки, у нас можна обрати такі моделі:

  • прямокутні або лінійні столи - прості з одним ящиком, у вигляді невеликих стінок з тумбами і шухлядами, полицями та пеналами, класичного і сучасного дизайну. Розміри у них різні і їх завжди можна вибрати як для великого, так і для маленького приміщення;
  • кутовий комп'ютерний стіл - компактний і при цьому обладнаний великою кількістю шухляд та поличок. Відрізняється він зручністю у використанні і високою функціональністю. Прикладом такого виробу може служити модель СКК-2 №3 Континент;
  • у вигляді стійки - компактний, який пасуватиме невеликим приміщенням та підходить для сімей з кількома дітьми, що проживають в одній кімнаті. Найбільш популярною моделлю такого дизайну є - комп'ютерний стіл СК-4 Тиса-Меблі. Для тривалого, багатогодинного використання він не підходить, але допоможе оптимізувати простір для занять двох школярів.

Для їх створення використовуються екологічно безпечні матеріали - ЛДСП, скло і метал, а також безпечні фарби і лаки.

Як вибрати письмовий стіл для школяра?

За письмовим столом дитина проводить щодня багато часу. І від його правильного вибору залежить продуктивність її занять, здоров'я спини, хребта і навіть гарний настрій. Вважається, що, здійснюючи покупку столу, потрібно звертати увагу на його розмір, величину стільниці та безпеку форми (відсутність гострих кутів). Але і це не все параметри, на які варто орієнтуватися при підборі робочого столу. Його висота повинна бути в діапазоні від 70 до 76 см, а найкращим варіантом вважається висота - 75 см.

Глибина стільниці повинна бути не менше 80 см, щоб на ній з легкістю розмістився навіть великий монітор. При цьому, потрібно, щоб монітор комп'ютера був нижче рівня очей. Під кутом в 30 градусів, а відстань між ним і очима, не менше 50 см. Все це можна визначити і заміряти, якщо посадити перед ним дитину, на комп'ютерне крісло, на якому вона буде виконувати домашні завдання. Занадто вузький стіл брати небажано, адже тоді ноги малюка будуть упиратися в його стінку. Додатково до нього ми пропонуємо вибрати і комп'ютерне крісло

Також, варто звернути увагу, наскільки зручна поличка для клавіатури, надійний її механізм роликових направляючих і чи є в ньому місце для всіх комплектуючих комп'ютера, принтера, книг і канцелярського приладдя.

Купити комп'ютерний стіл на сайті «Табуретка» завжди вигідно і зручно!

Оформити замовлення можна на сайті або за вказаними телефонами. З усіх питань щодо купівлі, оплати і доставці продукції Ви можете звернутися до менеджерів нашого магазину, зателефонувавши самостійно або замовивши дзвінок.

Читайте також: Письмовий стіл для школяра: важливі аспекти вибору

Стаття опублікована 3 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені