Кошик порожній
Але це легко виправити
TABURETKA™
Статті

Обираємо меблі на балкон - правильно організовуємо простір

Обираємо меблі на балкон - правильно організовуємо простір

Балкон в міських квартирах в сучасному світі може виконувати функцію не тільки приміщення для речей, які рідко або зовсім не використовуються, а зберігаються «про всяк випадок». Зараз можна зустріти найрізноманітніші варіанти його облаштування. Незмінне одне - меблі для лоджії підбирати необхідно грамотно і продумано.

Перш за все слід визначитися з призначенням балконного приміщення. Кухонна зона, комора, робочий кабінет, спальня, місце для відпочинку - все це цілком реально створити. Пропонуємо Вашій увазі найпопулярніші ідеї планування лоджії.

Дизайн кухні з балконом

Перенісши кухню на балкон можна збільшити розміри житлового простору. Найчастіше на лоджії розташовується безпосередньо робоча зона, а інша частина кімнати відводиться для обідньої. Кухня на балкон прекрасно підходить для малогабаритних квартир.

На перший погляд кухонний гарнітур досить складно вмістити в габарити невеликої кімнати. Але існує кілька рішень цієї проблеми. Найпростіше - купити модульну кухню. Так можна вибрати тільки найнеобхідніші елементи і ергономічно встановити їх. У нашому інтернет магазині можна знайти модульні кухні на будь-який смак.

Варіант облаштування робочої зони на балконі дуже цікавий і привабливий. Сьогодні його можна побачити в багатьох квартирах. Але не всім вдається домогтися бажаного розташування. Збільшуючи кухню її поєднанням з балконом, багато хто стикається зі складнощами перенесення комунікацій.

Деякі приймають рішення винести на лоджію обідню зону. В цьому випадку слід правильно підібрати стіл і стільці. Ідеальним варіантом стане розкладний стіл. Для повсякденного використання на балконі можна залишити його в складеному вигляді. При необхідності такий стіл легко перетворюється на великий і встановлюється в будь-якому зручному приміщенні.

Ми пропонуємо широкий асортимент розкладних столів. Ознайомитися з ним можна у відповідному розділі

Комора на балконі

Це найпоширеніший варіант використання даного приміщення. Щоб лоджія з часом не перетворилася в хаотичне кладовище непотрібних речей, слід приділити увагу організації її простору і підбору меблів. Якщо Ви хочете зберігати одяг і взуття на балконі, то краще встановити шкафа на балкон. Вона може бути дуже місткою і зручною.

Якщо ж треба просто зробити зручне приміщення для зберігання найрізноманітніших речей, то можна вибрати не шафу, а стелаж на балкон.

Це дозволить вирішити питання з розміщенням предметів нестандартних форм (лижі, санки, самокати, тази, відра і т.п.).

Зона відпочинку

Балкон дуже сприяє відпочинку. Тут можна попити чаю, подивитися фільм, почитати книгу або просто відпочити від всіх турбот. Для цього потрібні зручні меблі. Якщо дозволяють розміри лоджії, то можна поставити крісла або диван на балкон. Сучасні виробники пропонують найрізноманітніші варіанти - плетені, безкаркасні і стандартні. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете широкий вибір таких меблів.

Як би Ви не захотіли облаштувати свій балкон, Taburetka.ua завжди допоможе Вам у цьому!


Стаття опублікована 10 місяців тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені