Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Підбираємо жорсткість матраца правильно. Секрети здоров'я і комфортного сну

Підбираємо жорсткість матраца правильно. Секрети здоров'я і комфортного сну

Здоровий сон є обов'язковою умовою для гарного самопочуття. Важливо, щоб під час сну організм міг повністю розслабитися і відновитися. Це можливо лише при правильній організації спального місця. Велике значення має жорсткість матраца.

Раніше вважалося, що корисно спати на дуже жорстких ліжках або диванах. Але в такому разі на стегна і плечі припадає велике навантаження, а попереку немає належної підтримки. Улюблені бабусями перини також не мають нічого спільного зі здоровим сном. Вони занадто м'які. Лежачи на них, хребет набуває напівкруглу форму, а всі органи всередині стискаються.

Ідеальна ступінь жорсткості індивідуальна. При покупці матраца слід враховувати вік, масу, наявність порушень опорно-рухового апарату. Головне - щоб хребет залишався рівним.

Жорсткість матраца для різних вікових категорій:

  • Від народження до 2-3 років. У цьому віці активно розвиваються всі органи в організмі дитини. Хребет і вся кістково-м'язова система активно формуються. Лікарі рекомендують підбирати малюкові для сну жорсткий безпружинний матрац.
  • Від 2-3 до 13 років необхідно купити матрац середнього ступеня жорсткості. Можна пружинний матрац і безпружинний. Головне, щоб були враховані вікові вагові зміни.
  • 13-25 років - хребет продовжує формуватися. Однак в цьому віці вже можуть з'явитися деякі порушення постави і зайва вага. Підійдуть матраци з ортопедичним ефектом середнього і високого ступеня жорсткості.
  • 25-50 років - матрац купити можна виходячи з власних уподобань та стану здоров'я.
  • Після 50 років краще вибирати матрац м'який або середньої жорсткості з ортопедичним ефектом.

Жорсткість і маса тіла:

  • До 55 кг можна віддавати перевагу матрацам середньої та невеликої жорсткості.
  • Людям з масою тіла понад 90 кг фахівці рекомендують вибирати моделі високого рівня жорсткості. Це можуть бути матраци з посиленими пружинами або безпружинні з подвійним прошарком кокосової койри.

Важливим критерієм при покупці матраца є його вартість. Ви зможете купити ліжко з матрацом недорого в інтернет магазині Taburetka.ua. Також у нас можна придбати окремо матраци недорого. Тут Ви знайдете свій ідеальний матрац ціна якого стане приємним сюрпризом.


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені