Кошик порожній
Але це легко виправити
TABURETKA™
Статті

Правильний матрац - ключ до здорового сну

Правильний матрац - ключ до здорового сну

Здоров'я і самопочуття людини багато в чому визначає сон. Неправильне положення тіла під час сну не дає можливості розслабитися і відпочити. Щоб цього уникнути, необхідно приділити увагу організації спального місця. Велике значення має матрац. Від цього предмета залежить комфорт під час сну. У наш час виробники пропонують матраци різноманітних моделей і конструкцій. Важливо перед покупкою розібратися яка з них підходить саме Вам.

Види матраців

Які функції повинен виконувати ортопедичний матрац? Основне завдання - підтримувати хребет у правильному положенні. Тільки так організм зможе розслабитися і відпочити. Ще одним призначенням такого виробу є нормалізація кровообігу. Під час сну тіло повинне мати опору для певних ділянок так, щоб не відбувалося перетиснування кровоносних судин. Важлива гипоаллергенність матраца. Якісний виріб повинен зберігати всі ці функції протягом свого терміну експлуатації.

Сучасні матраци володіють високими ортопедичними характеристиками. Діляться вони за типом внутрішнього наповнення: пружинні та безпружинні. Щоб купити матрац і не пошкодувати, слід зрозуміти який тип підходить Вам.

Пружинні матраци більш поширені. Особливо з залежним пружинним блоком. Це бюджетний варіант, який здатний прослужити тривалий час. Вироби з незалежним плетінням пружин володіють більшим ступенем ортопедичності. У них кожна пружина має власний чохол і не переплітається з іншими. Така конструкція дозволяє домогтися прекрасної підтримки тіла і повного розслаблення відпочиваючого.

Безпружинний матрас не передбачає наявності пружин в своїй конструкції і являє собою один або кілька шарів різних матеріалів з високими характеристиками еластичності і міцності.

Найбільш популярними матеріалами у виробництві матраців на сьогодні є: поролон, кокосова койра, меморікс, холофайбер, натуральний і штучний латекс.

Який вибрати матрац на ліжко?

Для ліжка можна придбати пружинний або безпружинний виріб. Все залежить від особистих переваг і стану здоров'я. Якщо немає ніяких медичних протипоказань, то можна матрац купити з пружинним блоком. Слід враховувати ріст людини, масу його тіла і вік. Для дітей, людей з великою вагою і наявністю захворювань хребта або кровоносних судин рекомендовані безпружинні матраци. У такому випадку важливо правильно визначити ступінь жорсткості.

М'які вироби виготовляються з латексу (природного або синтетичного). Вони підходять для дітей, літніх людей та з проблемами опорно-рухового апарату. Середня жорсткість матраца досягається за рахунок комбінування жорстких і більш еластичних матеріалів. Такі вироби показані для сну тим, хто страждає від набряклості і болю в грудній клітці. Моделі з високою жорсткістю не передбачають наявності м'яких матеріалів. Такі вироби підходять здоровим людям без проблем з кістково-м'язовою системою.

Який підійде матрац на диван?

Для експлуатації на дивані використовуються безпружинні вироби. Це тонкі, переважно одношарові вироби з пружного і надійного матеріалу. Вони покликані згладити нерівності, які можуть виникнути через розкладний механізм. Такі матраци повинні бути легкими і еластичними, щоб в будь-який момент їх можна було компактно згорнути і прибрати з дивана.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете великий вибір матраців для ліжка або дивана. Taburetka.ua допоможе зробити Ваш сон ідеальним!


Стаття опублікована 7 місяців тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені