Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Представник Taburetka.ua посів друге місце в Чемпіонаті по парному дрифту «NoMotors Street Championship»

Представник Taburetka.ua посів друге місце в Чемпіонаті по парному дрифту «NoMotors Street Championship»

Інтернет-магазин «Taburetka.ua» не тільки займається продажем якісних меблів в сучасному стилі, але і бере участь в різних заходах. Це не промо акції від «Табуретка», що мають на увазі просто продаж меблів, а справжні драйв-шоу, від яких холоне в жилах кров у чоловіків і жінок.

В Україні 14 липня відбувся IV етап змагань в місті Київ по парному дрифту «Nomotorsstreetchampionship», в якому взяв участь представник taburetka.ua - інтернет-магазину меблів Олексій Міщенко. У півфіналі Олексій змагався з Юрієм Дріфтовскім, в змаганнях з яким показав високу майстерність синхронності. Вже буквально на старті пілот пиляв двері супернику, настільки близько підійшов до нього. Як зазначив коментатор, - в першому колі гонка була просто божевільною. Незважаючи на те, що на другому колі в суперництві з Юрієм Дріфтовскім, сталася невелика сутичка між суперниками, і Міщенко зачепився за бетонну огорожу, судді визначили, хороший результат змагання. Так Олексій Міщенко пройшов в даному результаті по сітці переможців.Дріфтовскій пройшов по сітці тих, хто програв. Однак Дріфтовскому вдалося виграти гонку у одного з учасників Олексія Треша і прорватися до півфіналу, тому він зустрівся знову з Олексієм Міщенко в дрифт змаганні.

За три ступені переможців боролися Дріфтовскій, Міщенко і Підлужний.

Наступний етап драйвового змагання - боротьба Міщенко з Артуром Підлужний. Де Артур пройшов гонку в якості переможця, а Олексій Міщенко пройшов по сітці тих, хто програв. Проте. Наступну гонку з Дріфтовскім Олексій Міщенко знову вирвав перемогу у Юрія, залишивши суперника на третьому місці. Таким чином, Міщенко вирвався у фінал в боротьбі за пальму першості з Підлужним.

Незважаючи на те, що Міщенко посів друге місце у фіналі дрифт змагань, це прекрасний показник. Ведучий зазначив, що друге місце Міщенко було повною несподіванкою, оскільки Олексій не міг пройти два рази кваліфікацію. Дане майстерність є для всіх прикладом, що в будь-якому «неможливому» можна домогтися колосального успіху ціною напору і зусиль.

Ми вітаємо Олексія Міщенка з другим місцем в суперництві з парного дрифту. Це було сильно!

Чекаємо Вас на ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ ЧЕМПІОНАТУ з дрифту - 18 серпеня початок о 15:00, Київ, вул. Мала Кільцева 10/1


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені