Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Що таке доводчики для меблів і де їх використовують

Що таке доводчики для меблів і де їх використовують

Прогрес індустрії меблевого виробництва позитивно позначилося на якості використовуваного гарнітура, гарантуючи зручність і безпеку для користувачів. Інтернет-магазин «Табуретка» пропонує Вам купити кухню недорого, яка виконана з дотриманням високих стандартів якості, безпеки, естетичності. Один з основних секретів надійних, довговічних меблів полягає в використанні підходящої, високоякісної фурнітури. Далі зосередимося безпосередньо на доводчиках.

Доводчики для кухні: популярні різновиди

Кухонний доводчик може бути різної конструкції, принцип роботи даного механізму схожий. Як правило, дане пристосування містить: пару елементів кріплення, металеву капсулу, поршень з пружиною. Виробники меблевої фурнітури безперервно працюють, щоб пропонувати найбільш якісний продукт. Найбільшою популярністю серед виробників меблів користуються наступні два типи доводчиків:

  1. Масляні.
  2. Газові.

Принципова відмінність даних типів полягає в наповнювачі капсули - відповідно, масло або газ. Масляні доводчики більш поширені і саме ними сьогодні часто комплектуються різні модульні кухні, які представлені в каталозі нашого інтернет-магазину. Як згадувалося вище, специфіка роботи масляної фурнітури полягає в тому, що капсула наповнюється спеціальним маслом, яке завдяки своєму складу гарантує плавний хід дверцят і тривалий період експлуатації механізму, який може обчислюватися десятиліттями.

Основним (можливо, єдиним) недоліком масляних доводчиків можна назвати властивість масла: при зниженні температури, воно стає більш в'язким. Внаслідок цього, закриття / відкриття дверцят або шухляд (ящиків) стає більш тугим і вимагає великих зусиль, що трохи незручно. Отже, якщо меблі для кухні купуються для дачі, де взимку будинок не буде опалюватися, краще вибрати інший тип механізмів.

Відмінною альтернативою масляним доводчикам можна назвати моделі, пристрій яких передбачає використання газу. Такі доводчики стоять на порядок дешевше, що обумовлено їх меншою надійністю і довговічністю. Поряд з цим, багато людей використовують меблі з даними комплектуючими протягом багатьох років, не знаючи турбот. Особливо газові доводчики використовуються в конструкції шафок, дверцята яких відкриваються підняттям вгору - механізм надійно утримує дверцята у відкритому стані, дозволяючи людям максимально комфортно користуватися кухонними меблями.

Доводчики роблять кухонний гарнітур зручним

Кухня - місце, в якому повинно бути зручно і безпечно перебувати не тільки дорослим, але й маленьким дітям. Практичні люди звертають увагу не тільки на зовнішній вигляд меблів, для них важлива її надійність і зручність використання. Прийнявши рішення купити готову кухню, обов'язково поцікавтеся: чи використовуються в ній доводчики, де саме, якого типу? Зазначені питання дуже важливі, завдяки їм ви можете:

  1. Бути впевненими в щільному і надійному закритті дверцят, шухляд.
  2. Отримувати комфорт від плавного і безшумного ходу механізмів.
  3. Запобігти утворенню сколів і потертостей на кухонних фасадах, продовживши період їх бездоганного зовнішнього вигляду.

Якщо потрібна якісна, красива кухня в розстрочку, інтернет-магазин «Табуретка» підготував для Вас відмінні пропозиції - скористайтеся ними!


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені