Кошик порожній
Але це легко виправити
TABURETKA™
Статті

Співробітники Taburetka.ua підкорюють спортивні вершини

Співробітники Taburetka.ua підкорюють спортивні вершини

9 червня минув дуже популярний спортивний захід «ВелоСОТКА Біла Церква 2019». Велогонка покликана зацікавити людей до активного проведення часу, розвивати місцевий туризм, популяризувати спорт і ЗСЖ. А сам - велосипед як екологічний спосіб пересування. Організатори подбали про проведення гонки на сучасному рівні: використана електронна система фіксації старту-фінішу, запрошені професійні судді, спортсмени супроводжувалися автомобілями поліції і швидкої допомоги. У ній взяв участь наш улюблений співробітник компанії Табуретка Володимир Павлович Дорогих.

Учасники заходу подолали маршрут довжиною в 100 км. Наш Володимир за результатами гонки в загальному став 9, але серед представників Білої Церкви - 1.

Володимир прекрасно управляється з велосипедом, оскільки вже давно є шанувальником цього транспортного засобу. Він не вперше бере участь у подібних заходах. За пару тижнів до гонки тренування довелося призупинити через хворобу. Але досвід і знання допомогли йому гідно підготуватися і досягти прекрасного результату. Чим ми дуже пишаємося!

Колектив Taburetka.ua вітає Володимира і бажає нових перемог!

Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені