Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Taburetka.ua підтримує юних спортсменів

Taburetka.ua підтримує юних спортсменів

Баскетбол - це цікава й активна гра. Не дивно, що вона захоплює юних спортсменів. Таке проведення часу допомагає укріпити здоров'я та розвивати навики спілкування. Прагнення дітей до спорту і перемог потрібно підтримувати.

Taburetka.ua - інтернет-магазин меблів допомагає починаючим баскетболістам. Наш колектив з радістю прийняв рішення про спонсорство команди «Літаючі Білки 09» міста Білої Церкви. Так уже склалося, що всі хочуть допомагати тим, хто вже успішний. Але наша компанія зробила вибір на користь дитячої команди, яка ще тільки робить перші кроки на шляху до успіху. Для них так важливо завести спонсорською підтримкою, щоб мати можливість досягати спортивних вершин!

Хлопці змогли гідно представити себе на змаганнях Юнацької баскетбольної ліги Київської області серед юнаків 2009 року народження. Ми щасливі підтримати юних любителів баскетболу. Бачити радість та захоплені дитячі обличчя, допомагати їм долати труднощі і домагатися найкращих результатів - особливо приємно для нас. Білоцерківська федерація баскетболу висловила нам свою подяку, що подарувало нам море позитивних емоцій. Попереду ще багато перемог і наша компанія хоче внести свій вклад в розвиток «Літаючих Білок 09»! Ми віримо, що наші підопічні зможуть досягти великих успіхів у житті й спорті.

Кожен наш покупець стає частинкою дитячої радості. Ви купуєте якісні меблі за доступними цінами, а ми спонсоруємо юних спортсменів. Дізнатися про продукцію більше допоможуть taburetka.ua відгуки. Приєднуйтесь до розвитку покоління що підростає разом з нами!


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені