Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Taburetka.ua працює в умовах карантину

Taburetka.ua працює в умовах карантину

Шановні покупці!

Адміністрація інтернет-магазину «Табуретка» уважно стежить за розвитком подій навколо спалаху пандемії COVID-19. Наша головна мета - дотримання запобіжних заходів в цей неспокійний час. Здоров'я, безпека покупців і співробітників - ось наші пріоритети.

Ви знаєте, що магазин «Табуретка» безперебійно працює на ринку меблів вже багато років. Ми прагнемо і зараз забезпечити безпечний шопінг для наших покупців. Для цього були зроблені наступні заходи:

  1. Склади, де зберігається продукція, проходять регулярну дезінфекцію.
  2. Співробітникам забезпечений доступ до засобів особистої гігієни - захисні маски і дезінфікуючі розчини.
  3. Персонал проходить регулярний інструктаж щодо заходів безпеки під час глобальної пандемії.

Наша команда регулярно стежить за останніми рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я та Кабінету міністрів України. Впевнені, що, прикладаючи спільні зусилля, співпрацюючи із владою та дотримуючись умов карантину, зможемо запобігти масштабному поширення коронавирусной інфекції в нашій країні.

Якщо Ви бажаєте замовити меблі, можете як і раніше зробити це в телефонному режимі і онлайн - всі замовлення обробляються і передаються на відправку. Посилені заходи безпеки, які ми вживаємо, гарантують, що в даний момент покупки через інтернет - найбезпечніший вид шопінгу.

Ми висловлюємо щиру зацікавленість в благополуччі наших покупців. Будемо і далі стежити за обстановкою щодо COVID-19, вказівками влади, і негайно повідомляти про зміни в порядку роботи наших складів. Бажаємо Вам міцного здоров'я, бережіть себе і своїх близьких!З повагою,

Гончаров Олександр Юрійович,

директор компанії «Табуретка».

Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені