Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Туалетний столик в спальні

Туалетний столик в спальні

Меблі так само як люди мають свою історію – давню, коротку, цікаву, банальну. Туалетний столик вперше з’явився ще у 17 столітті. Він повністю відповідав бароковій атмосфері того часу, став невід’ємним елементом інтер’єру жіночого будуару. Вирізьблені ніжки, вишукані вітіюваті прикраси з дерева та металу наділяли вироби необхідним шармом. Час спливав, туалетний столик змінював свій зовнішній вигляд, але не втрачав своєї актуальності.

Чи варто купляти туалетний столик із дзеркалом?

Сучасний варіант не має гендерної прив’язки: підходить усім, хто слідкує за своїм зовнішнім виглядом. Своєрідний острівець краси допоможе жінкам акуратно укласти волосся, чоловікам доглядати за бородою та вусами, зберігати прикраси та різноманітні аксесуари.

Якщо в спальні є місце для туалетного столика, то обов’язково скористайся ним. Нехай він буде невеликим, без зайвого пафосу. В магазинах представлені моделі різного розміру, у всіх можливих стильових варіаціях.

Трюмо – туалетний столик для комфорту

Трюмо – різновид столику для спальні, відмінними рисами якого є:

 • Наявність одного дзеркала, прикріпленого до стільниці.
 • Присутність шухляд, що висуваються.
 • Можлива додаткова комплектація спеціальним освітленням.

Трюмо ефектно виглядає. Важливо враховувати, що розмір дзеркала та його розміщення не дозволять бачити себе у повний зріст. Наносити макіяж перед ним можна, але для більшої зручності варто скористатися настільним дзеркалом, яке без проблем знайде своє місце на стільниці.

Трельяж = вдалий ракурс

В радянські часи трельяж користувався великою популярністю: побачити його можна було майже в кожному домі. Через деякий час ажіотаж навколо нього дещо зменшився. Сьогодні він знову в тренді: дзеркало з трьох частин, де бокові частини рухаються, дозволяє роздивитися створені образи з різних ракурсів. Тут також передбачені шухляди для зберігання (в одних моделях – знизу, в інших – позаду бокових дзеркал).

Косметичний столик для модниці. Який він?

Зона для зберігання косметики жінок може перетворитися на справжній хаос, якщо припуститися помилки при виборі туалетного столика. Потрібно враховувати свої потреби та можливості меблів.

Велика кількість косметики потребує достатньої кількості шухляд та полиць, розміщених під стільницею. Для парфумів підійдуть відкриті полиці згори. Для прикрас, годинників, інших аксесуарів потрібно придбати спеціальні органайзери.

Ще декілька корисних порад:

 1. Враховуйте стиль. Обрана модель повинна пасувати спальному гарнітуру, який вже стоїть в спальні.
 2. Продумайте освітлення. Настільні лампи, зеркало с подсветкой допоможуть творити красу.
 3. Правильне розміщення. Ні – проходам, так – місцю біля вікна.
 4. Комфортним стілець (пуф). Зручність включає в себе багато аспектів: комфортне сидіння біля столика теж важливе.

Маленька спальня не дозволяє придбати трюмо. Що робити?

Спальні маленького розміру, на жаль, зустрічаються часто. Чи варто відмовляти собі у купівлі туалетного столика? Ні, адже існує безліч варіантів вирішення цієї проблеми.

 • По-перше, невелика консоль з дзеркалом, прикріпленим до стіни.
 • По-друге, підвіконня-стільниця з настільним дзеркалом
 • По-третє, столик-трансформер, де дзеркало сховано під стільницю.
 • В-четверте, туалетний столик розміщений у шафі-купе.

Як бачите, варіанти є. Було б бажання та фантазія.

Не морочте собі голову

Підібрати новий предмет меблів до спальні, де вже красується гарнітур, ще той головний біль. Колір повинен співпадати, стиль не повинен випадати із загальної композиції, бажано, щоб і декоративні елементи теж перегукувалися між собою. З якого боку не глянь, проблема на проблемі.

Навіщо ускладнювати собі життя, якщо можна придбати готовий гарнітур.

Спальний гарнітур білий сьогодні взагалі у тренді. Обирайте й не морочте собі голову.

В TABURETKA.UA зайди – меблі найкращі знайди

Потрібно придбати двоспальне ліжко з матрацом, туалетний столик, диван, офісні меблі? Не втрачай час дарма: заходь до інтернет-магазину TABURETKA.UA. величезний вибір меблів різного призначення, перевірена якість, наявність необхідних сертифікатів, зручні способи розрахунку, своєчасна доставка – доступні завжди. З нами життя стає комфортнішим.


Стаття опублікована 3 тижні тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені