Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Відповідаємо на одне із популярних питань: Що таке Pocket Spring?

Відповідаємо на одне із популярних питань: Що таке Pocket Spring?

Що таке Pocket Spring?

Людське тіло досить крихке. Щодня воно піддається впливу десятків негативних факторів: фізичних навантажень, проблемам екології, погодних умов, неякісного харчування. Зрозуміло, організму потрібен час на відновлення, відпочинок, сон, які повинні бути повноцінними і комфортними. У цьому легко допоможе пружинний блок pocket spring. Завдяки йому можна абсолютно не турбуватися про здоров'я Вашого хребта зокрема, і опорно-рухового апарату в цілому.

Хороший матрац купити - здоров'я зміцнити

Купівля якісного матраца - затія непроста. При виборі виробу слід враховувати вид наповнювача, чохла, моделі. Більшість фахівців сьогодні рекомендують пружинні матраци. А в Україні лідируючі позиції в даній категорії займають конструкції Pocket Spring.

Уже тільки те, що в його розробці брали участь лікарі-ортопеди, говорить на його користь. Адже хто як не фахівці даного напрямку краще розбираються в тому, як забезпечити найбільш комфортні і оптимальні умови для сну.

Матраци для комфортного сну

Що ж відрізняє пружинні блоки покет спрінг? Звичайно ж, їх конструкція. Вона складається з безлічі незалежних пружин високої еластичності. Кожна з яких розміщена в індивідуальному чохлі, виготовленому з високоміцної сировини. Якщо говорити про їх кількість, то на один квадратний метр припадає в середньому 256 пружин бочковидної форми. Подібний зовнішній вигляд не випадковий. Він підвищує рівень міцності матраца, забезпечує рівномірний розподіл навантаження. Завдяки чому лежати на матраці комфортно. Він підлаштується під будь-яку Вашу позу, що помітно поліпшить якість сну.

Купити ліжко з матрацом - рішення практичних людей

Матрац купити недорого в наші дні нескладно. Але щоб придбання було дійсно економним, найкраще купувати матрац в комплекті з ліжком. Подібне рішення дозволить вибрати ідеальний варіант, який підходить Вам на 100%.

А так як ліжко та матрац будуть служити не один рік, до їх вибору варто поставитися серйозно. Вибирати міцні, якісні моделі. А визначаючись з пружинним блоком не забути про рівень його жорсткості. У різному віці, при різних захворюваннях жорсткість повинна бути різною. Якщо самі Ви не впевнені зробити вибір - зверніться до фахівця.

Де купити матрац недорого?

В інтернет-магазині TABURETKA.UA якраз є консультанти здатні надати першокласну допомогу при виборі потрібного Вам виробу. Крім цього тут можна придбати односпальні та двоспальні ліжка з матрацом недорого.

Замовлення оформити просто. Оплатити - ще простіше.

Доставка завжди в чітко обумовлені терміни. Супровід на всіх етапах покупки. Ціни - вище всяких похвал.


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені