Вітальня і спальня - одна кімната

Останнім часом малогабаритні або смарт квартири користуються великою популярністю. Їх величезний плюс - продумане до дрібниць планування. У підсумку, Ви отримуєте функціональне приміщення і не переплачуєте за зайві квадратні метри. В облаштуванні такого житла потрібно приділити увагу деталям - тоді Ви будете із задоволенням повертатися додому в кінці робочого дня. Одне з головних завдань, яке, потрібно вирішити в створенні дизайн-проекту для невеликої квартири - спальня-вітальня в одній кімнаті. В результаті має вийти затишне приміщення, пристосоване для комфортного сну і приємних зустрічей з друзями.

Дизайн вітальні, суміщеної з спальнею - основні особливості

Необхідність об'єднати вітальню і спальню виникає в таких ситуаціях:

  • Сім'я з дітьми проживає у двокімнатній квартирі - в такому випадку одна кімната дістається дітям, а друга - їх батькам. І, найчастіше, кімната мами і тата одночасно використовується і як вітальня, і як спальня.
  • Молодята живуть разом з батьками - поки наречені не обзаведуться власним житлом, швидше за все, вони будуть приймати гостей у своїй спальні.
  • Облаштування однокімнатної квартири - вимагає особливої фантазії, щоб на обмеженій площі створити функціональний, практичний і стильний інтер'єр.

Якщо Ви зважилися на створення спальні-вітальні в одній кімнаті, виберіть певну мету. Ви можете виділити в приміщенні дві території: одну для сну, а одну для залу. Або інший варіант - придбати якісний зручний диван, який би в день, в складеному стані, перетворював кімнату в вітальню, а вночі, в розкладеному вигляді - в спальню. Які дизайнерські прийоми допомагають у вирішенні цих завдань?

Зонування вітальні та спальні - 4 способи

Якщо у Вашому розпорядженні велика простора кімната, можете розділити її на кілька зон, застосувавши один з підходів:

  1. Перегородка з гіпсокартону або цегли - якщо в приміщенні два вікна, ви можете з нього зробити дві повноцінні кімнати.
  2. Меблеві конструкції - стелаж або комод дозволяють розмежувати територію, при цьому не закривають доступ природного освітлення.
  3. Портьєри або ширми - їх використовують для створення приватної зони, де можна сховатися від сторонніх очей і відпочити.
  4. Розсувні скляні або матові двері - величезний плюс в тому, що вони пропускають денне світло, але при цьому забезпечують хорошу звукоізоляцію.

Вирішивши зонувати приміщення, вирішите, де найкраще поставити ліжко. Рекомендується розміщувати місце для сну біля вікна з вільним доступом свіжого повітря. Але імпровізована спальня не повинна бути прохідним приміщенням - обладнайте її в дальньому кінці кімнати.

Диван розкладний - альтернатива ліжка

У невеликих кімнатах компактних розмірів важко виділити достатньо місця і для спальні, і для вітальні. Тому доводиться шукати інші рішення, наприклад, на допомогу прийде кутовий диван. На ньому зручно розмістяться друзі або члени сім'ї під час загального часу. Поставте перед диваном невеликий журнальний столик, в кутку стильний торшер - і вітальня готова до прийняття дружній компанії. А ввечері, коли прийде час відпочинку, на розкладному дивані Ви зможете добре виспатися і набратися сил.

В каталозі меблів на сайті магазину «Табуретка» запропоновано великий асортимент надійних і довговічних меблів для дому - Вас приємно здивують доступні ціни. Вибирайте вироби, які найкраще відповідають Вашим очікуванням і, не відкладаючи, оформляйте замовлення - створіть квартиру своєї мрії!


Стаття опублікована 4 роки тому
Всі статті Попередня Наступна
Товари по тематиці
Посилання на сторінки з товарами: Недорогі вітальні, Полуторні ліжка, Ліжка лофт, Сучасні ліжка, Ліжка прованс, Класичні ліжка, Приліжкові тумби, Шафи у вітальню, Вітальні, Ліжка, Спальні гарнітури, Модульні вітальні, Сучасні вітальні, Дзеркала у вітальню
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber