Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Як правильно вибирати меблі в кабінет керівника

Як правильно вибирати меблі в кабінет керівника

При облаштуванні робочого місця людини, яка керує всім підприємством, важливо пам'ятати, що інтер'єр кабінету повинен в кінцевому підсумку вийти комфортним, практичним і строгим настільки, щоб атмосфера налаштовувала на роботу. Слід врахувати, що у начальства буває чимало відвідувачів - підлеглі і партнери. Презентабельний дизайн приміщення багато в чому залежить від правильного вибору меблів. При оформленні кабінету керівника потрібно враховувати ряд чинників:

  • Особисті уподобання начальника.
  • Функції завдання кімнати.
  • Загальну спрямованість компанії.

Робоче місце

Сучасні дизайнери рекомендують зонувати простір. Центр відводитися під безпосередньо робоче місце керівника. Нерідко воно доповнюється меблями для візитерів. Стіл керівника може бути окремим предметом меблів. В цьому випадку доведеться підбирати інший стіл у відповідному стилі для розміщення відвідувачів. Нерідко в комплекті до директорського йде простий офісний стіл без полиць і ящиків. Їх встановлюють Т-подібною формою. Так начальник і відвідувачі виявляються на відповідній відстані. Це зручно для проведення нарад, співбесід і переговорів.

На окрему увагу заслуговує крісло керівника. Воно повинно бути комфортним, бажано з механізмом регулювання висоти і нахилу спинки. Важливо, щоб зовнішній вигляд таких меблів був статусним і гармонійно вписувався в інтер'єр. Для розташування візитерів підійде стілець офісний.

М'які меблі

Важливо добре облаштувати зону відпочинку. Для цього підбирають м'які меблі і невеликий кавовий столик. Тут начальник зможе сам перепочити і провести переговори в неформальній обстановці, коли це буде зручно. Якщо кабінет досить просторий, можна поставити диван з кріслами. Для невеликого приміщення краще віддати перевагу м'якому куточку або модульній групі. Нерідко в цій частині розміщують шафу або тумбочку з посудом, чайними приладдям і баром. У зоні відпочинку буде доречний деякий декор (картини, об'ємні вази, скульптури), телевізор або великий екран з проектором.

Зберігання документів

Нерідко в кабінеті директора зберігається важлива ділова документація. Для цього потрібні спеціальні меблі. Це може бути містка шафа або комплект невеликих пеналів. Якщо приміщення невелике, то створити ефект відкритого простору дозволять відкриті полиці. Великою популярністю користується стелаж металевий. Такі меблі практичні, стійка, довговічна і відрізняється строгим виглядом. При необхідності зберігання документів, які треба приховати від сторонніх, можна вибрати стелаж з вбудованими в нижній частині дверцятами або просто додатково встановити тумби.

Правильно підібрані меблі дозволять підкреслити статус господаря кабінету, створити робочу атмосферу і комфортні умови для діяльності.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете все необхідне, щоб ідеально оформити приміщення. Ми пропонуємо столи для офісу високої якості для інтер'єрів різних стилів. У нас можна купити офісний стілець, який чудово доповнить робоче місце.

Taburetka.ua допоможе створити ідеальний інтер'єр для кабінету керівника!

Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені