Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Як вибрати кухню?

Як вибрати кухню?

Рано чи пізно у Вашому житті встає питання вибору кухні. Як показує практика, більшість не знає з якого боку підійти до вирішення даного питання. Тому ми вирішили поділитись з Вами нашим багатим життєвим досвідом щоб спростити прийняття Вами рішення.

З чого починається кухня?

В ідеалі з рівних стін і прямих кутів)) Адже яким би досвідченим не був майстер, який встановлює кухню, швидше за все, що повністю компенсувати поганий ремонт він не зможе. Але ж як показує досвід, претензії чому кухня висить криво і зазори є чомусь адресують саме збирачеві меблів.

Тепер можна починати переглядати пропозиції від фабрик. Їх багато, очі розбігаються, але разом з тим важко не помітити, як приблизно ідентичні кухні сильно відрізняються за ціною. Диявол, як завжди, криється в деталях, а саме матеріали, які використовуються у виробництві і фурнітура. Саме ці два фактори формують більшу частину вартості меблів. Далі по порядку пройдемося по кожній з них.

Матеріали.

Слід розрізняти матеріали фасаду і корпусу. Корпус гарної кухні повинен бути виготовлений з сертифікованого ДСП, зверніть увагу на клас екологічної безпеки, в ідеалі він повинен бути Е1. Так само подивіться на товщину ДСП, за нашим досвідом ідеальне співвідношення ціна / якість має ДСП товщиною 16мм. Далі все видимі торці ДСП повинні бути закромкованими, зазвичай використовується кромка меламін або ПВХ. Для кухні рекомендується використання ПВХ кромки, так як саме вона забезпечує надійний захист ДСП плити від попадання вологи, а як відомо на кухні цього добра достатньо)) Так само останнім часом на слуху кухні, корпуси яких зроблені з МДФ, таких горе продавців потрібно обходити десятою дорогою, їх прийоми спрямовані на те, щоб якомога більше збити з Вас грошей. Кухня в результаті виходить в рази дорожче, а за якістю відчутно гірше. З аргументів можна почути, що вони більш екологічно безпечніші, корпус міцніше, витримують великі фізичні навантаження, на жаль, все це не так. Основні технологічні процеси в виготовлення плит ДСП і МДФ однакові, відмінності тільки в тому що для ДСП використовується велика деревна стружка, а для МДФ відповідно з дрібнодисперсної деревної стружки тому в плані екології вони ідентичні. З технології виробництва випливає і те, що ДСП володіє кращими показниками міцності на вигин і деформацію ніж МДФ, що критично важливо для виготовлення корпусних меблів, в свою чергу МДФ ідеальний варіант для виготовлення фасадів особливо з елементами різьби, так як при обробці виділяється не стружку, а пил, але про це детальніше трохи пізніше.

Тепер поговоримо про фасади

Розрізняють декілька основних матеріалів, які застосовуються у виготовленні фасадів: натуральне дерево, МДФ в різних своїх іпостасях і ЛДСП. Отже, по порядку, фасади з натурального дерева ми не рекомендуємо використовувати на кухні так як дерево дуже примхливе в експлуатації і негативно реагує на постійні різкі коливання температури і вологості. Далі у нас фасади з МДФ і варіантів тут дуже багато, основні: МДФ покритий плівкою, фарбований і рамковий. Використання МДФ ніяк не обмежує фантазію виробника, дозволяючи фрезерувати і гнути фасад як тільки душа забажає)) Найчастіше МДФ фасад покритий плівкою і фарбований дуже схожі між собою зовні, але фарбований краще витримує температурні навантаження, виглядає багатше і у випадку пошкодження його швидше за все ще можна буде відновити. З плівкою ж все зовсім навпаки, але вона значно дешевше, що сприяє більш дбайливого ставлення до тільки куплених меблів. Рамковий варіант, не дивлячись на більш доступну ціну, має свої досить істотні плюси. Ну про ціну ми вже згадали, рамка дозволяє просто комбінувати фасад з різними вставками з інших матеріалів, сам фасад виходить значно легше в порівнянні з масивом. Також така конструкція дозволяє порівняно за невеликі гроші робити великі фасади і ще вони дуже стійкі до подряпин. Єдине, що може затьмарити Вас, це шовні з'єднання профілю, але зазвичай такі проблеми виникають в кустарному, або як ще у нас називають - гаражному, виробництві. Всі фабрики з якими ми працюємо, а також інші великі виробники суворо стежать за якістю продукції, що випускається.

Залишився у нас на черзі останній варіант - ЛДСП. Найдоступніший за ціною варіант, дуже простий у виробництві, часто має досить непоказний вигляд АЛЕ за надійністю і своїми експлуатаційними характеристиками він стоїть нарівні з рамковим і фарбованим МДФ фасадами.

Отже… що у нас там ще залишилося? Cтільниці!!!

Дуже часто задають питання - чи мають наші стільниці додатковий вологозахист? Чесно скажемо немає, і заодно запитаю - воно Вам треба? Не зрозумійте неправильно, такі стільниці і справді мають підвищену стійкість до дії вологи, але давайте будемо реалістами, Ви і справді плануєте цілодобово замочувати Ваші меблі щоб перевірити наскільки вона у Вас вологостійка? Адже як показує наш багаторічний досвід при нормальній експлуатації Ви не помітите абсолютно ніякої різниці, але відчуєте пристойну економію!

Чого ми ще не торкнулися? - Правильно, фурнітуру.

Зазвичай фурнітура на кухнях використовується стандартна, та, якою її комплектує фабрика. Найчастіше від виробника DC. На сьогоднішній день це золотий стандарт. Висока якість продукції, доступна ціна і широкий асортимент комплектуючих для покриття будь-яких потреб. Знову-таки в основі своїй стандартні петлі йдуть без доводчика, і все тому що при доступній ціні вони володіють видатною надійністю. У такому ж ціновому діапазоні немає жодної надійної петлі з доводчиком, а ті що можна порівняти за якістю не просто в рази, а в десятки разів дорожче. До того ж виходячи з особистого досвіду, любителів доводчиків приблизно стільки ж скільки і їх супротивників, я наприклад особисто знайомий з деякими людьми які з задоволення їх би не встановлювали. Щодо питання ручок можу сказати, що в 99% випадків Ви залишитеся задоволені вибором фабрики, так як в створенні кухонних лінійок беруть участь досвідчені дизайнери.

Стаття опублікована 5 років тому
Додадкова інформація: /cat/c54_kuhni.html
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені