Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Як вибрати зручне крісло для роботи та ігор за комп'ютером?

Як вибрати зручне крісло для роботи та ігор за комп'ютером?

Якщо Ваша робота пов'язана з багатогодинним перебуванням за комп'ютером, то слід купити комп'ютерне крісло. Так можна знизити навантаження на організм. Його можна ставити вдома і в офісі.

Види комп'ютерних крісел:

 • Крісла для керівника. Головне в цих меблях - це комфорт і статусність. Крім ергономічної форми сидіння і спинки, вона повинна «говорити» про значущість свого власника. Оббивка зі шкіри, хромовані підлокітники і хрестовина мають дуже серйозний зовнішній вигляд.
 • Просте офісне крісло не має механізму регулювання висоти і підлокітників. Це бюджетний варіант з лаконічним дизайном.
 • Крісло для роботи за комп'ютером. Тут є можливість змінювати висоту і положення спинки, іноді навіть висоту підлокітників - все для зручності під час багатогодинної роботи.
 • Дитяче комп'ютерне крісло. Зростаючому організму необхідно правильне положення тіла. Такі меблі його забезпечують. Плюс цікавий дизайн і обов'язково регулювання висоти.
 • геймерське крісло. Віртуальна реальність затягує. Любителі комп'ютерних ігор проводять досить багато часу в сидячому положенні. Важливо, щоб тіло знаходилося в правильному положенні. Інакше з часом проблем зі здоров'ям не уникнути.

Які бувають геймерські крісла

Комп'ютер вже щільно увійшов в наше життя. Його використовують для роботи і для відпочинку. Багато хто, прийшовши з роботи, любить пограти в комп'ютерні ігри - віртуальна реальність пропонує безліч способів зняти напругу і випустити накопичену за день пару.

Якщо на роботі доводиться довго сидіти за комп'ютером, а потім ще і вдома Ви можете засидітися за іграми, то необхідно купити геймерське крісло. Воно призначене, щоб допомагати зберегти здоров'я: не шкодити поставі, мати «дихаючу» поверхню, кілька положень спинки і зручні підлокітники.

Щоб комфортно проводити час за комп'ютерними іграми стандартне офісне крісло не підійде. Хоча зустрічаються моделі з ортопедичними елементами. Необхідно правильно вибрати ігрове крісло. Слід розібратися які особливості таких меблів існують.

 • Конструкція повинна бути надійною і витримувати великі навантаження.
 • Тканина обивки підвищеної щільності.
 • Спинка і сидіння ергономічної форми.
 • Спеціальні підлокітники.
 • Ролики повинні бути прорезининими.
 • Бажано наявність підставки для ніг.

Простіші моделі компактні і функціональні. Вартість їх невисока. На перший погляд вони такі ж, як і офісні. Але все ж існує ряд відмінностей у вигляді механізмів, завдяки яким можна змінювати положення сидіння і спинки.

Наступна категорія - це ергономічні моделі з підвищеним рівнем комфорту. Вони мають більш суттєві відмінності від звичайного комп'ютерного крісла. Крім газліфта і пристроїв зміни спинки, у них є поліпшена «дихаюча» поверхня. Є спеціальні валики для спини і шиї.

Особливо популярно геймерське крісло dxracer. Воно характеризується максимально відповідною конфігурацією сидіння і спинки, яка зменшує навантаження на хребет і поперек. Це дозволяє довгий час перебувати в одному положенні. Підлокітники, підголівник, висота сидіння і положення спинки регулюються. Модель можна налаштувати під себе так, щоб після кількох годин гри не відчувати втоми.

З Taburetka.ua Ваше робоче місце буде ідеальним!

Компанія Taburetka.ua пропонує комп'ютерне крісло купити максимально підходящої Вам моделі - для офісу, будинку, тривалих ігор. У нас широкий асортимент, відмінна якість і доступні ціни. Подбайте про своє здоров'я і комфорт!


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені