Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Як знизити ризик купуючи меблі в інтернет магазині? Наші прості але дуже важливі поради

Як знизити ризик купуючи меблі в інтернет магазині? Наші прості але дуже важливі поради

Чи безпечно купувати меблі в інтернеті?

Давно минули часи, коли покупка нових меблів перетворювалася в багатогодинний похід по магазинах. З розвитком інтернету стало можливим придбання будь-якого товару не виходячи з дому. У тому числі і меблів. Великі й малі, корпусні і м'які – всі їх види можна купити в режимі онлайн. Багато хто побоюється шахрайства з боку продавців в інтернеті. Недобросовісні компанії можуть надсилати товар, який не відповідає картинці і опису. Бувають випадки, коли клієнт вніс передоплату, але меблі так і не були доставлені. Повертати гроші фірма відмовляється. Як убезпечити себе від шахрайства при покупці меблів в інтернеті? Кілька порад Вам допоможуть.

Правила покупки меблів в інтернеті

  • Необхідно уважно вивчити картку товару. Чесний інтернет магазин меблів викладає фото достовірне, зроблене з різних ракурсів. Щоб покупець міг докладно розглянути зовнішній вигляд. Важливо прочитати опис - які матеріали були використані при виготовленні, хто є виробником, розміри та інші характеристики. Хороші продавці намагаються дати чіткий і детальний опис.
  • Звертайте увагу на те, як влаштований сайт меблів інтернет магазин. Компанія, яка дбає про свою репутацію, не буде економити на зручності клієнта. Вона обов'язково постарається зробити сайт максимально зручним і простим.
  • Пам'ятайте, що чим краще налагоджена система зворотного зв'язку, тим якісніше компанія виконує свої послуги. Інтернет-магазин, який має певний досвід, має свій Call-центр. Це дозволяє швидко реагувати на запити покупців
  • Зверніть увагу на наявність гарантії. На сайті повинен бути розділ, де чітко прописані правила гарантійного і негарантійного обслуговування. Повинні бути вказані положення щодо повернення товару.
  • Служба доставки. У наш час існує безліч сервісів перевізників. Користуватися їх послугами зручно. Однак гарна компанія постарається створити свою службу доставки. Так можна убезпечити клієнтів від різних неприємних ситуацій.
  • Читайте відгуки. Чесна компанія на сайті надасть можливість написати свою думку про куплений товар. Причому наявність негативних відгуків - це ознака відкритості та готовності співпрацювати. Важливо, щоб на такі відгуки була реакція співробітників фірми. У такому випадку, навіть якщо виникнуть які-небудь питання, можете бути впевнені - компанія зробить все, щоб Ви залишилися задоволені її роботою.
  • Зверніть увагу на термін роботи інтернет-магазину. Якщо фірма кілька років успішно діє на ринку, їй можна довіряти.

Чому можна довіряти компанії Taburetka.ua

Наша компанія має офіційно зареєстровану торгову марку. У нас Ви можете купити готову кухню або інші меблі високої якості. Ми працюємо з кращими виробниками - всі сертифікати і грамоти представлені на сайті. Магазин існує 12 років. За цей час відкрито 3 магазини в місті Київ, отримано безліч позитивних відгуків з реальними фотографіями продукції. Кожен з них проходить модерацію, щоб перевірити справжність. Якщо товар отримано з будь-якими дефектами, можна звернутися в гарантійний відділ. У нас можна купити ліжко з матрацом, стільці, меблі для кухні і не тільки. Жителям Києва та області, Чернігова, Одеси та Миколаєва продукція буде доставлена нашою службою. Вона постійно вдосконалюється і розвивається. На сайті представлені шафи купе фото яких повністю відповідають дійсності. У розділі Доставка і оплата вказані можливі способи оплати. За системою кредитування працюємо з банками офіційно - Ви можете купити меблі в кредит.

Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені