Гамаки

-21% на меблі від Megastyle Production
До закінчення акції
02
днів
21
годин
35
хвилин
13
секунд
Комфортні знижки продовжуються! До 61% на меблі
До закінчення акції
02
днів
21
годин
35
хвилин
13
секунд
Новий магазин меблів Taburetka.ua в місті Буча відкрито!
До закінчення акції
16
днів
21
годин
35
хвилин
13
секунд
Виробник: AMF
Розміри: 2000/800
5
510 -17%
425 грн
ЗНИЖКА
Код: 8736
Виробник: Time Eco
Розміри: 1400х2000
5
1 015 -17%
840 грн
ЗНИЖКА
Код: 8629
Виробник: Time Eco
Розміри: 1000х2000
5
895 -17%
745 грн
ЗНИЖКА
Код: 8626
Виробник: Time Eco
Розміри: 800х2000
5
1 750 -17%
1 455 грн
ЗНИЖКА
Код: 8630
Показані товари 1 - 4 із 4
Читайте також

Не дарма гамак називають ідеальним рішенням для відпочинку та навіть для сну. На перший погляд, його конструкція неймовірно проста. Звичайний тканинний прямокутник, підвішений за кріплення на будь-які опори. Однак, подібний девайс останніми роками набирає все більшої популярності через можливість створення максимально комфортної та затишної атмосфери. Крім того, він справді зручний. Вибір гамаків на сьогоднішній день пропонується неймовірно великий. В основному всі моделі відрізняються забарвленням та методом кріплення полотна до опори.

Різновиди гамаків та їх особливості

Попри той факт, що на вигляд це досить крихкі предмети, вони здатні витримувати аж до 120 кг ваги. Однак при їх виборі дуже велику увагу слід приділити матеріалу, з якого вони виготовлені. Саме цей показник і визначає межу навантаження, яку гамаки здатні витримувати. Великою популярністю користуються такі види тканини, як бразильський горіх або парашутний шовк, які здатні витримувати 200 кг живої ваги. Крім того, від цієї характеристики залежатиме і їхня місткість. Так, є гамаки для однієї людини, дитячі гамаки. Але є і, свого роду, «сімейні» екземпляри, які розраховані на трьох людей.

У сучасному світі гамаки служать не тільки для відпочинку, але й виконують функцію садових меблів. Їх часто використовують і під час занять спортом, наприклад, у флай-йозі. Існують навіть гамаки для ніг, які дають змогу максимально ефективно розслабитися. Дуже корисно при підвищених навантаженнях на цю частину тіла. Вони здатні забезпечити оптимальний відтік крові і досягти максимального розслаблення не тільки ніг, а й усього тіла.

Вибираємо гамак правильно

Дуже велике значення при виборі меблів для дачі має додаткове оснащення гамака. Якщо ви вибираєте пристрій із каркасом, це дає можливість встановити виріб абсолютно в будь-якому місці. Дана деталь здатна замінити звичні опори і виконувати роль тих же дерев у звичній для всіх конструкції. Навіси допомагають захиститися від опадів. Це ідеальне рішення, якщо ви підбираєте меблі для своєї дачної ділянки чи саду. Але найбільшу увагу слід приділити безпосередньо міцності конструкції. Якщо ви знаєте, як використовуватимете гамак і за яких умов, вибір у бік «правильного» продукту зробити набагато простіше. Інтернет-магазин «Табуретка» пропонує великий вибір якісних меблевих рішень для вашого дому та саду.

Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber