Біла кухня: міфи і реальність
До білих меблів на кухні багато хто ставиться по-різному. Одні вбачають в ній простір, легкість, універсальність, комфорт. Для інших же вона асоціюється зі стерильністю, маркістю, непрактичностью. Хто ж правий, а хто помиляється?
В інтернеті знайдеться багато думок на цей рахунок: але яка з них вірна, розібратися досить складно.
Тому спробуємо розібратися в цьому питанні спільно.
Кухня в білому кольорі і її сильні сторони
Спочатку спробуємо позначити сильні сторони білої кухні. Серед них можна виділити те, що:
- Вона, як відомо, добре відбиває світло, а тому приміщення наповнюється світлом без додаткового освітлення;
- Білий колір візуально збільшує простір, тому він ідеально підходить для приміщень з маленькою площею (таких як «хрущовки»);
- Білий колор є базовим: його легко поєднувати з іншими кольорами: яскравими і насиченими або ніжно-пастельними; створювати контрастні дизайнерські інтер'єри (чорно біла кухня);
- Для білої кухні набагато легше підібрати аксесуари і текстиль в тій же кольоровій гамі (тарілки, чашки, рушники, фіранки та інше);
- Білий колір відмінно вписується в будь-яку стилістику оформлення приміщення: від класики до мінімалізму.
Але де є плюси, там є і мінуси, враховувати які необхідно. По-перше, у випадку неякісної прокраски колір зазнає змін - пожовтіє. Але цього легко уникнути, якщо купувати меблі у перевіреного виробника. По-друге, білі кухонні меблі можуть виглядати брудно. Але якщо правильно за ними доглядати, то цього не станеться.
Біла глянцева кухня і догляд за нею
Догляд за білими кухнями особливо не відрізняється від догляду за меблями будь-якого кольору. Але щоб їх зовнішній вигляд радував якомога довше, краще дотримуватися простих правил.
- Волога серветка і експрес прибирання - комбо, що не займає багато часу, але бореться зі свіжими забрудненнями.
- Жалюзі або штори - захист білих меблів від пожовтіння.
- Не лінуйтеся використовувати витяжку під час готування, і на кухонному гарнітурі стане менше жирних плям.
- Відмовтеся від абразивних засобів і жорстких губок. Кращими помічниками по догляду для Вас стануть м'які бавовняні ганчірочки або серветки з мікрофібри і м'який миючий засіб.
- Вологе прибирання завершуйте обов'язковим протиранням сухою тканиною. Це і гігієнічно, і естетично.
- При появі жовтизни на фасадах скористайтеся сумішшю води, оцту і харчової соди.
Як самостійно створити дизайн білої кухні
По-перше, уявіть кінцевий результат у всіх деталях. Наприклад, які фасади Ви хочете: матові або глянцеві. На перших менше видно сліди від дотиків, а за другими простіше доглядати. Виберіть стільницю, яка б гармоніювала з шафами і поличками. Так з натуральним деревом відмінно виглядає мармур або граніт.
Не варто забувати про стіни і підлогу. Меблі не повинні зливатися з ними в єдине ціле. Вони повинні відтіняти один одного і при цьому виглядати гармонійно.
Біла кухня фото?
У пошуках індивідуального дизайну кухні зовсім не соромно шукати натхнення в уже створених інтер'єрах, зображених на безлічі фотографій на просторах інтернету. Там знайдуться ідеї, як традиційні, так і абсолютно неординарні, і навіть провокативні.
Але все ж не варто копіювати дизайн повністю. Варто прагнути до того, щоб Ваш інтер'єр передавав Вашу індивідуальність і відповідав Вашим потребам.
Де купити білу кухню?
Білу кухню сьогодні придбати просто. У різних магазинах свій асортимент. Але TABURETKA.UA пропонує не тільки великий вибір, але і професійну допомогу у виборі дизайну кухонних меблів, гарантію якості і своєчасну доставку.