Механізм трансформації "Книжка"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Механізм трансформації "Єврокнижка"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Механізм трансформації "Седофлекс"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Дивани з механізмом трансформації седафлекс останнім часом набирають все більше популярності, що пояснюється їхньою високою практичністю та компактними розмірами. У складеному вигляді такий диван займає мінімум місця, але вже в розкладеному дозволяє оформити повноцінне спальне місце навіть для двох людей. Найчастіше купують їх власники квартир, які відчувають нестачу житлової площі та рахують кожен квадратний метр.

У літературі можна зустріти назву такого механізму трансформації, який має диван-ліжко, “американською розкладачкою”. У його принцип покладено "французьку розкладачку", але вже більш вдосконалену. Подібні дивани складаються із двох частин, які оснащуються ортопедичним матрацом і тим самим забезпечують комфортне спальне місце.

Переваги механізму трансформації седафлекс

Зовсім не випадково диван із системою седафлекс прийнято вважати одним із найкращих варіантів для щоденного сну. Пояснити це досить просто, враховуючи такі переваги подібної конструкції:

  • механізм розрахований на безліч циклів складання, тому навіть через тривалий період інтенсивної експлуатації диван зберігатиме свою функціональність та початковий зовнішній вигляд;
  • ортопедичний ефект, що досягається завдяки гнутоклеєним ламелям нового зразка;
  • простота та легкість трансформації, з якою впорається кожна людина;
  • висока міцність металевого каркасу, завдяки якому конструкція може витримувати навантаження до 300 кг.

На окрему увагу заслуговує й компактність подібних диванів, яка виступає окремою причиною купити диван седафлекс. Їх можна легко розмістити навіть у приміщеннях зі скромними розмірами. За наявності особливого дефіциту вільного простору у приміщенні такий диван дозволяє замінити навіть двомісне ліжко.

Чому у нас вигідно диван купити?

Завдяки тому, що інтернет-магазин Табуретка співпрацює виключно з перевіреними постачальниками та на офіційному рівні, вся представлена ​​на віртуальному прилавку продукція відрізняється високими експлуатаційними властивостями та є оригінальною. Зважаючи на відсутність будь-яких націнок у нас завжди можна купити диван недорого, чому супроводжує також і постійна актуалізація цін.


Механізм трансформації "Акордеон"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Не випадково останнім часом все більшою популярністю користуються дивани з механізмом трансформації акордеон, адже це максимально зручний варіант меблів для невеликих приміщень. Такі дивани складаються з трьох основних частин, якими є подвійна спинка та

сидіння, при трансформації вони утворюють повноцінне та комфортне спальне місце. Головна відмінність від диванів, що використовуються виключно для сну, полягає в тому, що акордеон навіть у складеному вигляді можна використовувати для відпочинку. Саме завдяки такій особливості розкладання диван і отримав свою назву "акордеон", яка якнайкраще описує всю його суть.

Внаслідок різноманітності, в якому представлений такий диван-ліжко, можна легко підібрати максимально вдалий варіант під будь-який стиль інтер'єру.

Переваги дивана акордеону

Купити диван з подібним видом трансформації варто з багатьох причин, адже як мінімум він відрізняється високою практичністю та використовувати його можна навіть для приміщення з невеликою площею. Необхідно брати до уваги той факт, що при повному розкладанні диван не має задньої стінки, тому краще стіну за ним закрити килимом, що забезпечує додаткове тепло. Якщо розглядати особливості конструкції, то акордеон диван купити варто у зв’язку з тим, що:

  • у зібраному вигляді дуже компактний, тому займає вкрай мало місця, а встановити його можна як у центрі приміщення, так і біля стіни;
  • завдяки наявності ящика для білизни проблема зберігання постільних речей ефективно вирішується;
  • спальне місце, яке утворює диван, має рівну поверхню, що забезпечує комфортний та здоровий сон;
  • завдяки пружинному блоку нової конструкції хребет отримує належну підтримку та перебуває в анатомічно правильному положенні, що особливо важливо для людей, які страждають болями в спині.

Чому у нас вигідно купувати дивани?

Завдяки тому, що інтернет-магазин Табуретка співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, асортимент постійно оновлюється та поповнюється актуальними моделями. Прямі поставки дають ще один плюс клієнтам, оскільки відсутні якісь націнки, а отже, купити диван недорого буде цілком реально. На всю пропоновану продукцію надається офіційна гарантія, яка вкотре підтверджує її оригінальність, а також відповідність найвищим міжнародним стандартам.


Механізм трансформації "Дельфін"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Одним з найпопулярніших рішень для облаштування спального місця є диван-ліжко з механізмом трансформації під назвою дельфін. Це практичні дивани з кутовою або прямою конструкцією, які утворюють просторе та зручне спальне ложе. Головна перевага подібного виду меблів полягає в тому, що для їх встановлення не потрібно звільняти додаткове місце, оскільки вони займають в розкладеному вигляді таку саму площу, як і в складеному. Належить до класу механізмів, що викочуються, оскільки складається з декількох частин.

Особливості диванів дельфінів

Для початку варто відзначити, що розкласти подібний диван дуже просто, а витрачати сили зовсім не доведеться. Все, що потрібно для цього зробити – це потягнути за потаємну петлю, за допомогою якої висувається прихований усередині дивана нижній блок. Цей елемент піднімається на задану висоту, після чого надійно фіксується в положенні. Особливістю можна назвати те, що при трансформації сидіння, як і спинка залишаються повністю нерухомими. Збільшити площу поверхні для сну можна за допомогою додаткових блоків, які ставляться поруч з диваном.

Блок, що утворює спальне місце, знаходиться у спеціальному коробі та оснащується роликами, тому він легко викочується. Внаслідок подібних особливостей конструкції процес трансформації займає буквально кілька хвилин. Скільки часу знадобиться й для того, щоб скласти диван назад.

Купити диван дельфін варто також у зв'язку з його надійністю, оскільки для виготовлення використовуються сталеві конструкції. Доповнюють останні й дерев'яні рейки напрямні, як основний матеріал для яких виступають міцні породи деревини. Завдяки такому поєднанню дивани здатні витримувати високі механічні навантаження, тому влаштують навіть людей із високою масою тіла. Дельфін диван купити варто також з огляду на те, що спальне місце, яке він утворює, відрізняється високим комфортом, а це важливо людям з болями в спині.

Переваги співпраці з нами

Клієнти інтернет-магазину Табуретка можуть розраховувати не лише на оригінальність продукції, а й на лояльну цінову політику. Завдяки прямим постачанням від перевірених виробників у нас кожен бажаючий може купити диван недорого, при цьому отримавши продукцію найвищої якості від всесвітньо відомих брендів.


Механізм трансформації "Мералат" (Французька розкладачка)
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Механізм трансформації "Пантограф" (Шагаюча єврокнижка, Тік-так)
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Механізм трансформації "Єврософа"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Механізм трансформації "Алеко"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Механізм трансформації "Міленіум"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ

Механізм трансформації "Пума"
Дивани, в яких використовується цей механізм, Ви можете переглянути ТУТ
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber