Мобільні барні стійки

Меблі від Concepto зі знижкою до 58%
До закінчення акції
01
днів
03
годин
01
хвилин
05
секунд
До 60% на меблі від Техностиль-Про
До закінчення акції
01
днів
03
годин
01
хвилин
05
секунд
Знижки майя продовжуються! Вигода до 50% на меблі
До закінчення акції
01
днів
03
годин
01
хвилин
05
секунд
Новий магазин меблів Taburetka.ua в місті Буча відкрито!
До закінчення акції
22
днів
03
годин
01
хвилин
05
секунд
Виробник: Sofan
Розміри: 1100/1100/350
5
6 745 -17%
5 600 грн
ЗНИЖКА
Код: 10956
Виробник: Sofan
Розміри: 1200/1100/350(1200)
10 650 -17%
8 840 грн
ЗНИЖКА
Код: 10954
Показані товари 1 - 2 із 2
Відгуки покупців
  • Барна стійка "BAR №1" (на металевому каркасі)
    1 місяць тому
    Задоволена неймовірно, вчасно гарно, не взяли гроші за доставку, мабуть по причині постійного замовлення саме у Вас. Трохи довше чим обіцяли, але винам було Дозамовлення. Невеличкий недолік, здерта фарба на рамі. З балончика пшикнули, і все ок. Дякую з...
Читайте також

Переваги барної стійки на кухні

Серед усіх видів меблів, що використовуються на кухні, мобільна барна стійка займає особливе місце, оскільки істотно може вплинути на рівень комфорту. Особливість її полягає в тому, що вона завжди перебуває під рукою. Будь-якої миті її можна перемістити в потрібне місце. У разі непотрібності вона легко поміститься навіть у невеликому місці для зберігання. Для маленьких кухонь барна стійка — ідеальний варіант. Габарити та функціонал чудово відповідають потребам сучасного користувача. Здатна стати завершальним штрихом, що додає такого комфорту інтер'єру. Рухливість та мобільність є кращою гарантією того, що нею буде приємно користуватися в кухні незалежно від розміру. Відмінно підходить для випадків, коли хочеться посидіти з домочадцями чи гостями будинку, але з барною атмосферою.

Особливості конструкції

Барна стійка на кухні оснащена коліщатками, тому легко переміщується у вітальню чи інше приміщення у будинку, квартирі. Не варто плутати подібні конструкції із портативними стійками, що використовуються для разових заходів. Останні просто складаються, їх перевозять із місця на місце. Найбільш відповідна назва для них — трансформери, тоді як мобільні моделі самі рухаються без особливих зусиль з боку людини. Безумовно, все відбувається в межах однієї квартири, але кухня з барною стійкою від цього суттєво виграє у затишку, функціональності, практичності. Також ключовою відмінністю між двома видами одного виробу є висота барної стійки, яка повинна бути стандартною — 90-115 см. Це відрізняє продукцію від стандартного столика сервіровки. Для випадків, коли не передбачається возити на далекі дистанції стійку, можна розглянути моделі, поєднані із кухонним гарнітуром. Її відрізняє висока стільниця, оснащена коліщатками, що надає можливість пересувати її вздовж усього обробного столу. Це значно збільшує площу корисної поверхні. Висока зручність притаманна поворотним моделям, із закріпленою шарнірами однією стороною. Це дозволяє експлуатувати меблі, не замислюючись про те, чи поміститься вони в кімнаті. Останнім часом все більшу популярність набули стійки-тумби, з корпусом, що розкривається. Конструкція передбачає наявність кількох полиць, тримачів для келихів. Як правило, стільниця складається з кількох частин. Якщо їх розсунути, утворюється додаткове місце.

Чому у нас вигідно робити покупки?

Завдяки тому, що інтернет-магазин Табуретка співпрацює з відомими виробниками меблів, барна стійка купити яку можна у нас, повною мірою відповідатиме побажанням щодо якості, вартості. Доступно безліч сучасних моделей, асортимент постійно оновлюється. Продукція сертифікована, відповідає стандартам екологічної безпеки. Доступна ціна стане приємним бонусом до різноманітності стильних меблів.

Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber