Художнє матування дзеркал та скла

Меблями з дзеркальними вставками вже нікого не здивуєш. Але особливо прижилися в українських будинках і квартирах шафи з дзеркальними дверима. І не дивно, по-перше, це зручно, адже всі ми красуємось перед дзеркалом перед виходом з дому; а по-друге, використання дзеркал вважається найкращим способом візуально збільшити простір без особливих зусиль.

Матування зробить Вашу шафу особливою.

Насправді стандартний нудний елемент інтер'єру, як шафа, який займає в деяких приміщеннях всю стіну і виконує, перш за все, функціональну роль, може стати справжньою родзинкою кімнати і створити певний настрій. Все завдяки поверхні двері, що виконує не тільки функціональні, але і декоративні функції.

Вензелі і нехитрі абстрактні малюнки прикрашають дзеркальні поверхні роблячи Вашу шафу особливою. Споживачі помічали, що використання матованих малюнків на дзеркалах і склі робили шафу більш ефектною і привабливою.

Суть технології художнього матування.

Художнє матування - це метод нанесення на скло і / або дзеркало заздалегідь підготовленого зображення потоком частинок абразивного матеріалу під тиском, що забезпечує незмивне матування.

Вибір узору можна зробити з представленого на нашому сайті асортименту або підібрати зображення на свій смак, але воно повинно бути виключно чітким, а значить підійде файл у векторному форматі (в кривих). У тому числі це може бути напис або логотип.

На виробництві, під обраний малюнок робиться трафарет, який згодом переноситься на плівку і клеїться на скло, щоб потім нанести напилення.

Даний вид матування дозволяє досягти двох ефектів:

  • Основою виступає скло або дзеркало і матує виключно деякі деталі;
  • Мотивом може бути фон, тобто саме дзеркало / скло, а візерунки будуть просвічуватися і створювати зовсім інший ефект.

Догляд за дзеркалами з художнім матуванням.

Протирати і мити з використанням побутової хімії можна, - це не зашкодить покриттю, так як після його нанесення малюнок покривається спеціальним розчином, що забезпечить його збереження в первозданному вигляді. Найкраще віддати переваги спеціальним засобам для миття скла і м'якій тряпочкі без ворсу, губці або спеціальній щіткі з плоскою гумкою.

Щоб зберегти двері шафи як нові на довгі роки:

  • слід уникати попадання жиру на матову поверхню. На кухні краще уникнути використання даного виду декору, адже всмоктуючись жир може змінити колір нанесеного покриття на неприємний жовтий. Позбутися від кольору і запаху буде дуже проблематично.
  • не використовувати для очищення пральні порошки, вони можуть забиватися, і їх агресивний склад може пошкодити малюнок.
  • намагатися захистити поверхню від ударів і контакту гострими предметами.

Художнє матування дзеркал в інтер'єрі

Новомодна технологія дозволяє прикрашати предмети інтер'єру та міжкімнатні двері. Але особливо помітно і ефектно виглядають дзеркальні поверхні з матовими візерунками. Дизайнери рекомендують для спалень і віталень замовляти шафи саме з декоративними елементами напилення. Ефекту глибини і казковості додасть прокладена з торця світлодіодне підсвічування, створюватиметься враження, що світло виходить зсередини, а зображення набуває якийсь ефект 3-d.

Інтернет-магазин ТАБУРЕТКА. ЮА володіє широким вибором шаф і варіантів їх декорування. Звертайтеся, фахівці допоможуть з оформленням замовлення і проконсультують з проблемних питань.

Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber