Манікюрні столи

Весна дарує знижки! До 52% на меблі
До закінчення акції
01
днів
11
годин
21
хвилин
03
секунд
Виробник: Континент
Розміри: 1230/1264/550
5
5 000 -16%
4 200 грн
ЗНИЖКА
Код: 10198
Показані товари 1 - 1 із 1

Манікюрні столи в інтернет-магазині «Табуретка»

Хороший манікюрний стіл – половина успіху у професійній діяльності майстра манікюру. Сучасний ринок пропонує великий вибір столів для манікюру у різних модифікаціях. Важливо правильно зробити вибір. Інтернет-магазин "Табуретка" пропонує великий вибір манікюрних столів. Вам потрібно лише вибрати, враховуючи ваші уподобання. Головна якість – робоче місце має бути зручним як для вас, так і для ваших клієнтів.

Які бувають манікюрні столи

Сучасний стіл для манікюру представлений у різноманітних варіаціях розмірів. То наскільки він компактний і зручний дуже важливо, адже це не лише частина інтер'єру, а й важлива складова для забезпечення професійної діяльності майстра. Майстри, що знають свою справу, рекомендують купити стіл для манікюру з великою кількістю ящиків, це дозволить розмістити всі необхідні інструменти. Для майстрів, які часто переходять з місця на місце або надають послуги вдома, чудовим варіантом стане розкладний стіл манікюрний. Величезною популярністю користуються манікюрні столи з витяжкою і наявністю подовжувача, оскільки часто в приміщенні вони знаходяться далеко від розетки. Купуючи такий варіант, ви одночасно подбаєте і про своє здоров'я і про клієнта, тому що при активному використанні пилки або фрезера для манікюру утворюється пил, який може бути шкідливим. Витяжка з цією проблемою справляється раз і назавжди. Потрібні моделі, оснащені додатковим світлом. Такі столи дозволяють виконувати дрібну роботу, яка потребує хорошої видимості. Наприклад, це може бути нанесення малюнків на нігті або робота з кутикулою. При покупці манікюрного столу важливо заказати і запасну фурнітуру, якщо та, що йде в комплекті, зноситься або пошкодиться.

Як правильно вибрати манікюрний стіл?

Насамперед вам потрібно оцінити такі моменти:

  • Чи розміщуватиметься стіл в окремому кабінеті або спільній кімнаті.
  • Чи можна зробити достатньо освітлення.
  • Чи зручно розташований стіл.
  • Якого розміру стіл підійде у тому чи іншому випадку.

Наприклад, якщо вибрати занадто маленький стіл, на ньому не розмістяться всі інструменти. Крім того, клієнту буде незручно. Якщо дуже великий, може не вписатися в загальний інтер'єр приміщення. Інтернет-магазин "Табуретка" пропонує великий вибір манікюрних столів. Вам потрібно відкрити каталог, вибрати оптимальний варіант. У нас представлені меблі від перевірених виробників, що дає 100% гарантію якості та надійності виробів. Столи виготовлені з першокласних матеріалів: деревини вищого ґатунку, ДСП різних кольорів, пластику, скла. Покриття стільниць таких столів дозволяє забезпечувати гігієну на максимальному рівні, оскільки дезінфекція проводиться легко та швидко. Покриття стійке до дії розчинників, вологостійке та зносостійке. В онлайн-магазині «Табуретка» ви знайдете столи для манікюру, які повністю зможуть задовольнити ваші запити. Звертайтеся, ми допоможемо підібрати меблі для вашого манікюрного кабінету.

Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber