Фотополімерний друк по склу

Існує велика кількість способів нанесення зображення на різні матеріали. Якщо з папером і тканиною все зрозуміло, то з іншими, більш складними поверхнями, такими як скло, та ще й в таких масштабах-нововведення набирає популярність.

Ультрафіолетове випромінювання у пресі зробило революцію, і дозволило наносити зображення буквально на будь-які поверхні після попередньої обробки - знежирення, очищення від пилу, обробки спеціальними розчинами для кращої адгезії фарби. Цим активно зацікавилися виробники меблів і стали застосовували цю технологію для виробництва декодованих елементів інтер'єру.

Шафа-купе з дверцятами с фотополімерним друком

Шафи купе радують своєю різноманітністю конструкцій, розмірів і можливостями декора.Одним з варіантів перетворення елемента меблів на витвір мистецтва є замовлення скляних дверей з фотополімерним друком.

Дана технологія забезпечує нанесення будь-яких зображень на скло зберігаючи високу якість. Дизайнери зі світовим ім'ям давно використовують цей метод декорування для втілення цікавих ідей в інтер'єрі. У нас же ця технологія з'явилася не так давно, але вже завоювала велику популярність.

Двері шаф з друком в інтер'єрі

Переглядаючи фотографії кімнат, в яких використовували в якості декора фотополімерний друк по склу для розсувних дверей шаф, спостерігається тенденція до візуального збільшення простору і створення позитивного настрою.

Шафа з зображенням улюблених мультяшних героїв або казкового пейзажу обов'язково сподобається вашим діткам. Східні мотиви або квіткові візерунки підійдуть для спальні, а пейзажі моря або європейських міст допоможуть збільшити простір невеликих коридорів. А для салонів краси і спа-центрів вибирають картинки, які навівають атмосферу релаксу: водоспади, пляжі, екзотичні квіти або вантажні візерунки.

Що необхідно врахувати при замовленні фотополімерного друку?

  • Вибирати зображення для нанесення краще з існуючих у постачальників меблів, або підібрати свою картинку за розміром в максимально можливому дозволі. Це важливо тому що технологія УФ -друку дозволяє зберегти фото якість і уникнути зернистості.
  • Даний вид друку застосовується для нанесення і на інші поверхні, це може допомогти в декорі інших об'єктів в приміщенні, наприклад міжкімнатних дверей або навіть фасадів меблей.
  • УФ-друк не володіє різким запахом і його можна застосовувати в інтер'єрі, на відміну від сольватних чорнил. Це екологічно і не викличе алергічних реакцій.
  • Чорнило для даного виду друку виготовляються на основі компонентів, які полімерізуються під впливом УФ-випромінювання речовин, що забезпечує яскравість барв, водо- і жиростійкості і гарантує довговічність, стійкістю до стирання зображення і активним речовинам побутової хімії.

Зверніть увагу, що при поклейці оракалу і фотодруку на склі можуть залишатися частинки тальку - це допустимо, тому що скло проходить три стадії обробки:

  1. Прирізка скла в розмір
  2. Мийка скла
  3. Накатка плівки

Навіть якщо скло ідеально вимите, то при поклейці плівки сам тальк від прирізки може літати в повітрі, і все одно його частинки потраплять під плівку. Так що, якщо на склі видно мікроскопічні крапки - це нормально. Всі виробники, вказують, що дефект, який не видно з відстані 1 метра - не вважається браком.

Особливості догляду за поверхнями після УФ-друку.

Догляд за шафами, дверцята яких прикрашені неповторними фотографіями або візерунками не складе ніяких труднощів. Ви сміливо можете використовувати чистячі засоби для скляних поверхонь, не боячись зіпсувати красу. Адже нанесення зображення зі зворотної сторони (як напилення в дзеркалі) забезпечить довгий термін експлуатації без видимих пошкоджень.

Замовляючи шафи, в декорі яких використовується фотополімерний друк дозволять не тільки прикрасити Ваш інтер'єр, але і додадуть індивідуальності і легкості візуально громіздкому елементу меблів. Магазин Табуретка ЮА володіє широким асортиментом зображень для нанесення на скло, представлених в даному розділі. Замовляючи шафи зверніть увагу на можливість заміни стандартних глухих дверей на унікальні з фотодруком.

Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber