Кошик порожній
Але це легко виправити
TABURETKA™

Про нас


Облаштовуючи квартиру, Ви не хочете витрачати багато часу і сил, бігаючи по магазинах міста? Тут Ви зможете купити все в одному місці і за найнижчими цінами БЕЗ ЧЕРГИ. Щотижневі знижки та акції допоможуть значно заощадити час та сімейний бюджет.


Компанія Табуретка працює на ринку України більше 14 років. Директор – Гончаров Олександр Юрійович


Наш інтернет-магазин працює з 2006 року. За цей час безліч клієнтів довірили нам облаштування своєї оселі. Адже ми працюємо з провідними фабриками України: VIP Master, Мікс меблі, Світ меблів, Веста та безліч інших. Нас рекомендували телеканали 1+1 та 5 канал.


Постійні Клієнти, які зареєстровані на нашому сайті мають можливість бути в курсі всіх акцій та отримати додаткову знижку при купівлі, а також брати участь у розіграшах популярних товарів. Ми постійно прагнемо створити комфортні та якісні умови покупки у нашому магазині.


Сумніваєтеся у виборі кольору, або м'якості дивана? Не проблема! Чекаємо Вас в будь-якому нашому магазині, де досвідчені менеджери допоможуть Вам визначиться (адреси магазинів)


І головне, ми завжди раді допомогти Вам з вибором товару і довести, що здійснювати покупки у нашому магазині меблів легко, швидко та недорого . Так само не розчаруємо Вас швидкістю доставки і збирання товару.


Телефоны
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені