Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Доставка меблів Умань, Одеса, Миколаїв, Жашків, Чернігів за акційною ціною!

Доставка меблів Умань, Одеса, Миколаїв, Жашків, Чернігів за акційною ціною!

Тепер наш магазин доставить меблі прямо до Вас додому в Умань, Одесу, Миколаїв, Жашків, Чернігів та інші міста України

Ми з радістю повідомляємо Вам, що доставка замовлених меблів тепер доступна в такі міста України: Одеса, Умань, Жашків, Любашівка, Південний, Миколаїв, Вознесенськ, Южноукраїнськ, Первомайськ, Ульянівка. Та ще ми відкрили для Вас ще один акційний маршрут - Чернігів. Тепер купити якісні меблі за доступною ціною стало ще простіше, адже Вам не потрібно перейматися про доставку - це зробить за Вас інтернет-магазин Табуретка.юа.

Отже, спочатку Вам необхідно зробити замовлення. В асортименті інтернет магазину представлено безліч меблів різного призначення. Оберіть вподобану модель меблів на сайті і оформіть замовлення відповідно до вимог. Потім з Вами зв'яжеться менеджер інтернет магазину для підтвердження замовлення і уточнення наявності обраних моделей меблів. З ним же Ви погодите місто доставки та інші деталі замовлення.

Вартість доставки фіксована і складає 250 гривень. Доставка проводиться магазином самостійно - це гарантує збереження меблів, адже в процесі перевезення не беруть участь треті особи. Відправлення Вашого замовлення відбудеться при повному завантаженні товаром у Ваше місто.

Прийом замовлених меблів

Безпосередньо перед доставкою з Вами зв'яжуться співробітники інтернет магазину і повідомлять, в який час товар буде доставлено до Вашого дому. Перед відправкою, меблі ретельно упаковуються і перевіряються на повну комплектність і відсутність будь-яких пошкоджень фахівцями магазину, тому інтернет магазин може гарантувати абсолютну придатність товару. Клієнту необхідно зробити огляд меблів при їх доставці. При прийомі меблів слід керуватися наступними правилами:

  1. Акуратно розкрийте упаковку з товаром, перевірте його цілісність, зробіть первинний візуальний огляд. Упаковка не повинна мати потертостей і тріщин;
  2. В процесі отримання меблів звірте кількість привезених коробок із заявленою інформацією в накладній;
  3. Проконтролюйте, щоб в комплекті з виробом поставлялася вся необхідна фурнітура та кріпильні деталі;
  4. З особливою ретельністю огляньте скляні елементи і дзеркала - на них не повинно бути подряпин і відколів;
  5. Якщо Вами було виявлено будь-які механічні пошкодження або дефекти, або товар не відповідає заявленим характеристикам – рекомендуємо Вам відразу ж зателефонувати менеджерам магазину і описати ситуацію, що склалася.

Ми сподіваємося, що можливість отримати якісні меблі від нашого інтернет магазину в різних містах України порадує багатьох покупців. Ми, як і завжди, робимо все, щоб Ваші покупки в інтернет магазині Табуретка були максимально комфортними і приносили тільки позитивні емоції.

Стаття опублікована 5 років тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені