Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Фен-шуй вдома. Основні правила розміщення меблів

Фен-шуй вдома. Основні правила розміщення меблів

Кажуть потоки енергії дуже впливають на наше життя. Фен-шуй - це наука, яка прийшла з Китаю, яка вчить як організовувати простір в будинку, щоб притоку позитивної енергії нічого не заважало і позбавлятися від негативної.

Як облаштувати вітальні?

Вітальня є основною кімнатою, де концентрується енергетика. Домочадці і їх гості збираються в цій кімнаті. Наука каже, що в центрі повинен розміщуватися невеликий столик без кутів - круглий або овальний. Навколо нього слід розподілити диван, крісла, стільці. Розстановка меблів під стінами по паралельних напрямах неправильна. Не потрібно ставити телевізор під однією стіною, а диван - під іншою.

У радянські часи шафа-стінка мала величезну популярність. Зараз такі меблі вже не дуже актуальні. Але якщо велика шафа у вітальні необхідна, то, згідно з китайською наукою про розташування меблів, краще встановити її під стіною і зробити максимально закритою, без відкритих полиць.

Для телевізора підійде спеціальна тумба або підвісний пристрій на стіну, але не поруч з дверима і вікнами.

Правильне розташування меблів в спальні

Послідовники фен-шуй стверджують, що в спальні слід мати найнеобхідніші предмети меблів. Основний - це ліжко, воно обов'язково повинно бути на ніжках. Під ним і з двох сторін від неї простір повинен бути вільним. Навпроти дверей його ставити не можна, але так, щоб на ній, двері було видно.

Як впливають сторони світу на положення ліжка

Фен-шуй вчить, що розташування спального місця може вплинути на життя людини:

  • Північний Захід - міцні, надійні відносини чоловіка і дружини.
  • Схід - для ділових, цілеспрямованих людей і для молодят.
  • Південь - любвеобильность і пристрасть.

Південний захід, північний схід не підійдуть для розташування спального місця. Інакше, згідно з фен-шуй, людина буде погано висипатися.

Не можна, щоб ліжко відображалася в дзеркалі. Воно буде витягати енергію. Телевізор, комп'ютер, яскраві і різкі фото і малюнки в спальні недоречні. Рослини тут не потрібні. Можна поставити невеликі комоди.

Як розмістити меблі на кухні

Кухонний стіл краще вибрати круглий або овальний. Як стверджують послідовники фен-шуй, плита і мийка не повинні розташовуватися поруч - вогонь і вода будуть перебувати у вічній боротьбі. Плиту краще буде встановити на південному сході, мийку - в північно-східному сегменті. Холодильник не слід ставити біля плити. Китайська наука про розташування речей говорить, що його місце виключно на кухні, а не в коридорі. Приміщення повинно бути максимально доступно для світла. Рослини і об'ємні штори тут не рекомендовані.

Дитячі меблі та фен-шуй

Щодо розташування дитячої кімнати фахівці з фен-шуй не рекомендують робити її біля кухні, входу в будинок, ванни, туалету, комори. Якщо так не виходить, то кімнатні двері завжди повинні бути закриті. Дитяча повинна бути на сході квартири. Біля дверей краще розмістити письмовий стіл, тільки не навпроти них. Спальне місце буде оптимально зробити поруч з вікном. Ігрову зону слід розмежувати за допомогою кольору стін і меблів. Згідно з фен-шуй, двоярусні ліжка не найкраще рішення.

Загальні рекомендації

Будь-який предмет меблів повинен розташовуватися на ніжках на висоті 15-20 см від підлоги.

Високі шафи розміщувати уздовж стін.

Розташування меблів у кімнаті потрібно починати з головного. Ліжка в спальнях і дивани у вітальнях.

Кількість меблів залежить від розмірів кімнати - чим менше вона габаритна, тим менше в ній предметів.

Гострі кути слід перекривати іншими меблями, але не спальними і сидячими місцями. Так можна уникнути накопичення негативної енергії.

Необхідно прибирати предмети, які довго не використовуються. Вони концентрують енергію.

Над спальними і сидячими місцями не повинно бути полиць і балок на стелі.

В оселі важливо підтримувати чистоту. Особливо цього потребують вікна.

Дзеркала навпроти входу - погано. Трюмо в передпокої краще розташувати біля дверей.


Нехай у Вашій оселі завжди будуть сильні потоки виключно позитивної енергії!


Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені