Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
Гардеробна кімната. Модульні гардеробні системи

Ідеальний порядок - мрія господині. Домогтися його складно, адже в будинку безліч речей, що норовлять попастися на очі. Вихід простий - гардеробна.

Кілька років тому вважалося, що гардеробна кімната можлива виключно в приватних будинках з великою площею. Сучасний дизайнерський світ довів - такі уявлення помилкові: подібне приміщення є і для звичайної квартири.

Гардеробна кімната: переваги і нюанси

Для зберігання речей людство створило безліч предметів меблів: орні шафи, шафи-купе, комоди, стелажі та інше. Всі вони мають плюси і мінуси. Але найбільш комфортним і універсальним способом розміщення речей і одягу є гардеробна, тому що:

 • надається вільний доступ до одягу;
 • в ній можна зберігати одяг, сумки, новорічні іграшки, штучну ялинку, дрібну побутову техніку, інші предмети;
 • гардеробна дозволяє розмістити тут же зону для прасування;
 • використовувати з користю нераціональну частину приміщення;
 • доступна вартість;
 • варіативність;
 • індивідуальне наповнення подібних систем.

Але ідеалізувати гардеробні системи не варто. При їх облаштуванні враховуйте ряд нюансів:

 • необхідність вільної площі, яку можна використовувати для організації гардеробної;
 • розміщення цієї конструкції поруч зі спальнею або передпокої прийнято вважати найбільш раціональним і зручним;
 • системи відкритого типу збільшують збір пилу на речах;
 • для запобігання неприємного запаху гардеробна повинна добре вентилюватися.

Якщо врахувати всі ці моменти, то результат буде приголомшливим.

Дизайн гардеробної: кілька слів про види і різновиди

Якщо говорити про види гардеробних, то виділяють два основних види: окреме приміщення і частину іншої кімнати. А ось різновидів набагато більше.

 1. Відкриті. Це легкий, практично повітряний варіант, в якому не передбачена задня стінка і перегородки. А полки тримаються на алюмінієвих стійках.
 2. Каркасні. Такі конструкції кріпляться до стелі і підлоги. Виконані вони з міцного металу і якісного дерева. Таке поєднання матеріалів якраз в дусі стилю хай-тек, лофт і модерн.
 3. Модульні. Така гардеробна система є досить міцною, легкою в збірці і варіативної. Останнє означає, що складається вона з модулів, які можна компонувати на свій смак. При необхідності складові частини можна міняти місцями, прикладом послужить Модульна система «Вбиральня» від VIP Master
 4. Панельні. Один з недешевих варіантів, який асоціюється з розкішшю. Панелі, які кріпляться до стін, є тут не лише основою всієї конструкції, а й маскуванням нерівних стін.
 5. Слім. Це стелажна система, яка відрізняється компактністю, ергономічністю, бюджетністю.
 6. Розсувні. Як вже зрозуміло з назви, такі гардеробні оснащені розсувними дверима, які економлять простір.

Безумовно, це не всі можливі різновиди. Їх набагато більше. Якщо ввести в пошукову систему фразу «вбиральня фото», то Ви здивуєтеся їх різноманітності.

Гардеробна своїми руками або готовий варіант?

Єдиної відповіді на це питання не існує. Все залежить від можливостей приміщення. Якщо в квартирі або будинку є окреме приміщення, яке може бути обладнане під гардеробну, то можна витратити багато часу, сил і фінансів і зробити все своїми руками. А можна віддати перевагу готовим проектам, які обійдуться приблизно в таку ж суму.

Якщо ж окремого приміщення немає, то краще зупинитися на готовому варіанті. Якщо все ще сумніваєтеся, яку купити гардеробну, то звертайтеся в інтернет-магазин Taburetka.ua.


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені