Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Купити ліжко перевіреного виробника Естелла і отримати доставку в подарунок!

Купити ліжко перевіреного виробника Естелла і отримати доставку в подарунок!

Купівля ліжка - подія сама по собі вже не маленька і досить приємна. Але TABURETKA.UA завжди знаходить можливість зробити радісну подію ще більш пам’ятною і позитивною. Купити односпальне ліжко або двоспальне і отримати доставку в подарунок. Як Вам такий поворот подій?

Наш інтернет-магазин любить дивувати і радувати. І на думку клієнтів, у нас це добре виходить.

Ліжка з доставкою: правда чи вигадка

Те, що інтернет-магазин TABURETKA.UA систематично радує акціями і розпродажами - правда. Те, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловки - в нашому випадку однозначно міф. Клієнт знаходиться весь час на першому місці. А щасливий клієнт - постійний клієнт. Магазин зацікавлений в довгостроковій співпраці, тому, ніколи не скупиться на подарунки.

Купити дитяче ліжко Київ - доставка в подарунок

Хоча, власне кажучи, чому тільки дитячу? На сайті представлені ліжка з дерева фабрики Естелла в асортименті. Серед подібного різноманіття однозначно знайдеться варіант для кожного. Ви вибираєте - ми доставляємо. Завжди в чітко обумовлені терміни. Завжди в цілості й збереженості.

Цікавить якісне двоспальне ліжко і безкоштовна доставка? Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Далі справа техніки і наших менеджерів.

Ліжко Естелла - акційна пропозиція

ТМ Естелла - вибір багатьох. Вибір, який себе повністю виправдав і підтвердив, що якість буває за доступними цінами. Естеллу ліжко дерев'яне купити - отримати унікальність, комфорт і безкоштовну доставку. Ця торгова марка вже давно заробила собі авторитет завдяки:

  • великому вибору кольору і модельного ряду;
  • надійності і міцності конструкції;
  • ідеальній збірці;
  • якості використаної для виготовлення сировини і багато чого іншого.

TABURETKA.UA - магазин, орієнтований на потреби і інтереси покупців. Безкоштовна доставка - лише незначна частина вражаючої програми лояльності нашого інтернет магазину. Поспішайте скористатися цією пропозицією.


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені