Кошик порожній
Але це легко виправити
TABURETKA™
Статті

Питання: чого Ви насправді хочете від свого інтер'єру спальні?

Питання: чого Ви насправді хочете від свого інтер'єру спальні?

Скажіть, чи не зустрічали Ви людей, які після покупки нового житла вкладали в ремонт величезні гроші, а потім скаржилися, що їм там живеться некомфортно або незручно? Якщо зустрічали, то давайте розберемося з тим, чому так відбувається.

Такі ситуації не є поодинокими випадками - подібні історії, на жаль, зустрічаються досить часто. У чому ж причина? А все банально і просто: плануючи майбутній інтер'єр, багато хто забуває вдихнути в нього душу, зробити його співзвучним своєму внутрішньому світу. Наприклад, якщо людина всередині м'яка, ніжна і тепла, чи добре їй буде в строгому і холодному інтер'єрі? Це навряд чи.

Як же зрозуміти, який інтер'єр буде відображенням Вашої душі? Відповідь проста - навчіться ставити правильні питання.

Про «чому» і «для чого» або про те, як правильно купити дитяче ліжко

У наш час багато женуться за модою або намагаються скопіювати інтер'єр, що сподобався, навіть не замислюючись про те, як саме їм житиметься в такій обстановці. Чи не кожен є професійним дизайнером, а тому слід ретельно продумати кожен предмет меблів, який оселиться в кухні, у вітальні, в спальні або в дитячій кімнаті.

Для того, щоб не помилитися необхідно правильно сформулювати свій запит, тобто зрозуміти чого Ви хочете, чого домагаєтеся. Як це зробити? Варто почати з того, щоб поставити собі лише два питання:

  • Для чого мені ця річ?
  • Чому вона мені потрібна?

Після того, як Ви відповісте на ці питання, все встане на свої місця.

Наприклад, при виборі дитячого ліжка Ви загорілися ідеєю купити ліжко у вигляді гоночної машинки. Але подумавши над тим, чи принесе вона задоволення Вашій дитині, яка байдужа до перегонів, але любить кораблі, зрозумієте, що це не найкращий варіант.

Або, прагнучи забезпечити максимальний комфорт малюкові, поставите в маленькій кімнатці величезне ліжко. Так, спати йому буде відмінно, але де ж він буде грати, чи добре йому буде в такому інтер'єрі.

При виборі меблів завжди прислухайтеся до себе і смаків людей, з якими будете жити в цьому приміщенні.

Двоспальні ліжка як частина ідеального інтер'єру

Як відомо, єдиного уявлення про ідеал не існує. У кожної людини протягом життя воно змінюється під впливом різних обставин. Тому намагаючись домогтися ідеального інтер'єру, для початку спробуйте для себе точно визначити, що це означає саме для Вас.

Може це затишок, а може практичність? Може гармонійне поєднання або повна дисгармонія в усьому?

Рішень може бути мільйон. Але ось в чому сходяться на думці 99% дизайнерів і звичайних людей, так це в тому, що двоспальне ліжко по праву може стати частиною ідеального інтер'єру спальні. Воно може бути будь-якого кольору і з будь-якого матеріалу, але саме по собі вже даруватиме відчуття комфорту і внутрішньої наповненості. Головне пам'ятати, що при покупці таких меблів варто прислухатися до внутрішніх відчуттів.

Біле ліжко або гармонія і атмосферность

При плануванні обстановки в спальні часто можна почути такий запит: хочу щоб все було атмосферно і гармонійно. Але що це означає, пояснити можуть не всі.

Гармонія - це те, що дозволяє відчути спокій і рівновагу. Тоді як атмосферність - це відображення внутрішнього світу людини, його інтересів і захоплень.

І якщо самостійно важко визначитися з тим, як повинна виглядати Ваша спальня, то йдіть перевіреним шляхом. Виберіть для своєї кімнати біле ліжко. Білий колір вважається нейтральним і базовим, тому його легко буде поєднувати з іншими кольорами. А значить, поекспериментувати буде набагато легше. Додавайте текстиль, що сподобався та намагайтеся зрозуміти свої відчуття в такому інтер'єрі. І навіть якщо з першого разу не вийде, знайте, що у Вас все вийде.

Ваші бажання - це наш пріоритет

Добре обдумавши всі деталі і прийшовши до остаточного рішення, скористайтеся послугами інтернет-магазину TABURETKA.UA. Тут знайдуться меблі на будь-який смак, які ідеально, гармонійно і атмосферно будуть виглядати в Вашому житлі. Знайте, що Ваші бажання - це наш пріоритет.

Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені