Кошик порожній
Але це легко виправити
TABURETKA™
Статті

Справжня жінка завжди мріє про особистий куточок.

Справжня жінка завжди мріє про особистий куточок.

Практично всім хочеться в будинку бути щасливими власницями острівця жіночності - стильного туалетного столика (трюмо). Мріям не обов'язково залишатися тільки мріями: їх цілком реально втілити в життя.

Кожна жінка неповторна, а тому і меблі для неї повинні бути підібрані індивідуально, з урахуванням її потреб і переваг. Щоб туалетний столик в кінцевому підсумку приносив задоволення, до його вибору необхідно поставитися серйозно.

Який туалетний столик обрати?

Матеріал, фурнітура, стиль виробу, звичайно, дуже важливі, але правильніше почати з того, щоб визначитися з видом такого столика.

Для любительок порозглядати себе в повний зріст приглянется трюмо з дзеркалом. Його розмір дозволить побачити всі нюанси свого аутфіта і виглядати чудово. До речі такий варіант підійде також і чоловікові. Як, власне кажучи, і дзеркало з комодом.

Такі меблі дозволять не тільки прихистити косметику і прикраси, а й організувати зберігання одягу, рушників, постільної білизни. Що актуально для власників приміщення досить скромних габаритів.

Якщо ж розмір приміщення не перешкода, то можна придбати столик з поворотним подвійним дзеркалом, де одна сторона стандартна, а друга із збільшуючим ефектом. З таким придбанням робити макіяж буде набагато простіше. Тільки слід врахувати, що дзеркалу потрібно багато місця для повертання.

Для любителів дзеркал підійде трельяж. Їх тут відразу три. Тому зачіски біля нього виходять оригінальними і ідеальними. Не хочеться постійно споглядати в дзеркало, тоді вибирайте консоль. Тут воно ховається під стільницею, на яку можна ставити ноутбук і використовувати як робочий стіл.

Хочеться незвичайного, такого, що могло б стати центром інтер'єру, тоді варто придивитися до столиків, обладнаними дзеркалом з підсвічуванням.

Туалетний столик з дзеркалом: форми і матеріали

Вибираючи туалетний столик, зверніть увагу на матеріал. Для виготовлення використовують:

  • Дерево;
  • Скло;
  • ДСП;
  • МДФ;
  • Метал в поєднанні з іншими матеріалами.

Головне правило - матеріал повинен якщо не збігатися, то хоча б поєднуватися з іншими меблями в спальні.

Якщо говорити про форми столика, то за місцем розташування виділяють:

  • стандартні (лінійні);
  • кутові.

Форма ж самої стільниці може бути прямокутна, кругла, квадратна і овальна.

Дзеркала - інструменти для творчості

Дзеркала теж бувають різними: круглими, квадратними, прямокутними, асиметричними. Можна підібрати модель з підходящим варіантом.

Для підтримки загальної стилістики спальні необхідно, безумовно, вибрати дзеркало з нанесеним малюнком.

Якщо не змогли знайти туалетний столик з дзеркалом, який би відображав вашу індивідуальність, не біда. Проявіть творчі здібності та створіть свій варіант. Для цього не доведеться пиляти, різати. Досить підібрати столик і дзеркало окремо, поєднавши в єдиний комплект.

Яке дзеркало підійде? А чого ви хочете?

Хочете візуально витягнути простір - вертикальне дзеркало.

Потрібно розширити - горизонтальне.

Бажаєте об'єму і легкості - кругле.

Потрібно більше світла - здзеркало з підсвічуванням.

Використавши останнім, реально в результаті створити шикарний гримерний столик з підсвічуванням, як у іменитих моделей і стилістів.

Де купити гримерний столик з дзеркалом?

Купити готовий туалетний столик або створити персональний варіант допоможе інтернет-магазин TABURETKA.UA. У нас легко підібрати потрібне; проконсультуватися; столик, дзеркало або трюмо купити і вчасно їх отримати.


Стаття опублікована 4 місяці тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені