Кошик порожній
Але це легко виправити
TABURETKA™
Статті

У нас важлива новина! Ми знаємо як заощадити на доставці меблів!!!

У нас важлива новина! Ми знаємо як заощадити на доставці меблів!!!

Нові можливості доставки від Taburetka.ua

Компанія Taburetka.ua знову радує Вас поліпшенням роботи служби доставки. Наші співробітники завжди намагаються зробити все, щоб кожен покупець отримував свої меблі якнайшвидше і в належному стані. При цьому витрати на доставку максимально доступні. Якщо Ви шукаєте магазин меблів з доставкою, то найкращим варіантом буде Taburetka.ua. У нас Ви знайдете широкий асортимент, якісний сервіс і швидку доставку.

Наявність власної добре розвиненою служби доставки є безперечною перевагою перед іншими інтернет-магазинами. Завдяки їй нашим покупцям не доводиться платити за послуги поштових організацій. І недорогі меблі доставка яких не вимагає великих витрат, стали ще доступніші.

Taburetka.ua розвиває нові напрямки доставки

Колектив нашої компанії постійно працює над оптимізацією. Ми намагаємося вдосконалити вже існуючі напрямки і створити нові. Тепер жителі таких міст як Луцьк, Рівне, Одеса, Тернопіль, Житомир, Хмельницький, Чернігів, Кременчук, Новоград-Волинськ, Миколаїв, Вінниця, Львів, Дніпро, Канів і їх передмість мають можливість купити меблі в інтернет-магазині Taburetka.ua і отримати їх за допомогою власного автопарку компанії. Це означає, що вартість доставки нижче, а якість - вище. Безліч покупців в перерахованих напрямках вже переконалися в тому, що купувати кухні, шафи, ліжка і дивани з доставкою від нашого магазину - це вигідно.

Перевезення меблів повинно здійснюватися дбайливо. Деякі елементи дуже важливо транспортувати з особливою обережністю. Це можуть бути дзеркальні або скляні дверцята шаф, стільниці зі скла, дизайнерські меблі з крихкими частинами і дрібними деталями. Тому їх доставку краще довірити професіоналам. Про Ваші меблі подбають вже при завантаженні машини - всі елементи виробу дбайливо покладуть так, щоб вони не пошкодилися під час перевезення. Після цього водій здійснить розвезення меблів за адресами, а досвідчені вантажники занесуть їх на поверх. Покупець повинен подбати про вільний під'їзд до будинку і заздалегідь поінформувати про справність ліфта. З іншими нюансами можна ознайомитися в розділі «Оплата і доставка».

Інтернет-магазин меблів з доставкою Taburetka.ua пропонує якісну продукцію від кращих виробників. Ми дбаємо про те, щоб товар доїхав до покупця в належному вигляді. У житті бувають різні непередбачені ситуації. Слід дотримуватися кількох простих правил, щоб усунути можливі дефекти на меблях. Для цього важливо розпакувати і оглянути їх безпосередньо при отриманні замовлення.

Якщо Ви шукаєте надійний магазин меблів доставка недорого, то Вам слід звернути увагу на наш магазин. Taburetka.ua - це завжди продукція високої якості від перевірених виробників, відмінний сервіс, швидка і надійна доставка!

Стаття опублікована 1 рік тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені