Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

В якій кольоровій гамі вибрати шафу купе. Основні критерії вибору

В якій кольоровій гамі вибрати шафу купе. Основні критерії вибору

При виборі меблів виникає питання якого кольору вони повинні бути. Шафа-купе відноситься до базових предметів інтер'єру в будинку. При його покупці важливо приділити увагу поєднанню кольорів, щоб гармонійність дизайну кімнати не порушувалася. Існує три основних критерії, за якими слід вибирати колірну гамму шафи:

  • Сумісність із загальним інтер'єром.
  • Поєднання декору зі стильовим оформленням приміщення.
  • Вплив кольорів на сприйняття приміщення.

Особливо важливо враховувати ці параметри, якщо купується шафа в дитячу. Колірна гамма кімнати, де дитина проводить багато часу, дуже впливає на його розвиток.

Сумісність кольорів

Як поєднувати кольори при підборі меблів? На допомогу прийде всім знайома з дитинства фраза про мисливця і фазана. Відштовхуючись від 7 кольорів, до яких вона відноситься, можна створювати правильні і комфортні для очей комбінації. Існує кілька способів поєднання кольорів, які успішно застосовуються багатьма дизайнерами.

Моно-колір - вибирається один колір в своїх основних відтінках: основний, світлий і темний. Для шафи-купе цей принцип застосовується просто. Корпус повинен бути виконаний в темному варіанті, двері для шафи купе - в більш світлих тонах.

Аналогія - колір доповнюється близькими з 7 базових (або їх відтінками). Наприклад, це може бути темний червоний з добавками коричневого і глибокого помаранчевого. Але не варто комбінувати абсолютно різні кольори. Фіолетовий, червоний і зелений разом не будуть дивитися гармонійно. Для корпусу кращий самий темний колір, а дверцята і фурнітура можуть бути світлішими і яскравими.

Контраст - вибираєте два абсолютно різних кольори. Більше двох змішувати не потрібно. Щоб пом'якшити ефект контрасту краще використовувати не чисті варіанти, а трохи приглушені їх відтінки. Якщо корпус шафи купе виконаний в темно-зеленому кольорі, то для фасаду підійде жовтий в трохи світлому або темному своєму варіанті.

Акцент - досить оригінальне колірне рішення для шафи-купе. Вибирається два контрастні кольори. Один з них доповнюється своїми відтінками. Контрастний колор може бути використаний для корпусу, а три варіанти іншого кольору - для оформлення дверей.

Тріо - до одного базового колорит підбираються майже контрастні. У чистому вигляді вони не застосовуються. У хід йдуть лише їх відтінки.

Поєднання декору зі стильовим оформленням інтер'єру

Тут все просто. Визначаємося зі стилем і підбираємо декор. У більшості випадків це стосується фасаду шафи-купе. Але корпус також може допомогти витримати загальне оформлення. Наприклад, якщо Ви вирішили купити шафу купе кутову, то відкриті полиці на тій частині, де у виробу кут, можуть бути виконані в іншому кольорі, ніж весь корпус. Кутові шафи можуть мати вельми цікаве кольорове оформлення. Рамка дверей може стати відмінним декором - для мінімалізму її краще зробити одного кольору з фасадом, а для арт-деко або модерн вона повинна бути контрастною до решти частин шафи.

Вплив кольорів на сприйняття приміщення

Давно відомо, що за допомогою вдалого підбору колірних поєднань можна справити бажане враження. Деякі кольори заспокоюють, деякі спонукають до дії. За допомогою кольору кімната може виглядати просторіше або ж гнітюче.

Придбати шафу купе Київ і в інших містах країни можна в нашому інтернет-магазині. Тут Ви знайдете багато моделей з різними колірними комбінаціями. Ми пропонуємо шафу Київ і в інших містах по доступними цінами. Власна служба доставки дозволяє заощадити гроші. Купити шафу на замовлення у нас - це вигідно!


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені