Кошик пустий
Але це легко виправити ;)
044 222 88 50
багатоканальний
Передзвоніть
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
TABURETKA™

Умови продажу на TABURETKA.UA

 1. У своїй роботі ФОП Баштовий Максим Олександрович, ІПН № 3420202477 (далі Продавець), керується:


 2. Поточна пропозиція містить всі істотні умови договору та направлена широкому колу осіб, є публічною офертою. Відповідно ст. 638-640 Господарського кодексу України, Договір є укладеним після отримання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції, якщо сторони досягли згоди з усіх істотних умов договору. Фізична особа, яка бажає та/або оформляє замовлення на товари представлені на сайті Taburetka.ua (далі Сайт) та володіє необхідною дієздатністю для здійснення покупки ( далі Покупець ), має право укласти договір з Продавцем виключно шляхом приєднання до умов цієї оферти.

 3. Замовлення оформляється Покупцем самостійно через Сайт, по телефону +38 (044) 222-88-50, або в будь-якій з авторизованих торгових точок (Адреса і режим роботи авторизованих точок). Після оформлення замовлення Продавець зв'язується з Покупцем для уточнення інформації про замовлення.

 4. Для оформлення замовлення Покупцеві слід вказати свої Ім'я, Прізвище, адресу електронної пошти (за наявності), телефон, адресу доставки. Надання недостовірної інформації може стати підставою для відмови в поверненні товару належної/ неналежної якості та у виплаті Покупцю коштів.

 5. Вказуючи персональні дані, Покупець автоматично дає згоду на використання, обробку та зберігання наданої інформації Продавцем. Продавець зобов'язується використовувати інформацію виключно для підтримки процесу продажів, не розголошувати отриману від Покупця інформацію третім особам, за винятком агентів і третіх осіб, які діють на підставі договору з Продавцем та беруть участь у виконанні зобов'язань Продавця перед Покупцем, крім випадків передбачених законодавством України. Інформація про Покупця зберігається в системі з моменту реєстрації або оформлення покупки до моменту видалення облікового запису клієнтом і недоступна для перегляду іншими користувачами Сайту. Покупець має право змінити інформацію свого облікового запису або видалити її в будь-який час.

 6. Інформаційні матеріали до Товару, представлені на Сайті, мають довідковий характер і не можуть сприйматися як гарантія наявності описаних властивостей і характеристик у Товарі. Джерелом інформаційних матеріалів до Товару є виробник або офіційний дилер Товару. Для уточнення інформації щодо Товару Покупець може звернутися в Службу підтримки клієнтів. За інформацію про товар, розміщену на сторонніх ресурсах, Продавець відповідальності не несе.

 7. Після оформлення замовлення Клієнту надається інформація про етапи обробки замовлення, а також очікуваний термін доставки Товару Клієнту. Дійсний термін доставки замовлення залежить від способу доставки, обраного Клієнтом.

 8. Покупець має право скасувати оформлене замовлення, зателефонувавши в Службу підтримки клієнтів за номером +38 (044) 222-88-50 в день оформлення замовлення. При цьому Продавець зобов'язується повернути Покупцю суму внесеної ним передоплати з вирахуванням комісій банківських установ за перерахування і зарахування грошових коштів на протязі трьох робочих днів. У разі скасування замовлення в будь-який інший день Продавець зобов'язується повернути Покупцю суму внесеної ним передоплати з вирахуванням комісій банківських установ за перерахування і зарахування грошових коштів, а також витрат, понесених Продавцем для виконання замовлення на день його скасування.

 9. Продавець може скасувати замовлення, якщо Покупець не вніс належну передоплату протягом 10 (десяти) робочих днів. Також Продавець може скасувати замовлення, доставку якого, Покупець відкладає на термін більше тридцяти днів (або не забирає самостійно в разі самовивозу) з поверненням Покупцеві суми внесеної ним передоплати з вирахуванням комісій банківських установ за перерахування і зарахування грошових коштів, а також витрат, понесених Продавцем для виконання замовлення на день його скасування. У тому випадку якщо, скасування замовлення сталося не з вини Покупця, термін поставки Товару збільшується на кількість днів прострочення платежу або в разі неможливості Продавця доставити замовлені Товари через їх відсутність, в тому числі з причин, незалежних від Продавця. Продавець повідомляє про це Покупця по телефону або електронною адресою, вказаною при реєстрації та всіма іншими можливими способами і повідомляє орієнтовний термін поставки Товару. При оплаті замовлення безготівковим розрахунком на банківський рахунок Продавця, безготівковим платежем за допомогою банківської карти, оплати за допомогою електронних систем, моментом оплати Товару Покупцем вважається день зарахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. При оплаті замовлення готівкою моментом оплати Товару Покупцем вважається день передачі коштів Продавцю / Представнику Продавця.

 10. Для зручності Покупця, Продавець також представляє ряд додаткових послуг .

 11. Після отримання та оплати Товару належної якості - повернення Товару можливе протягом 14 календарних днів з дати продажу.

063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені