Чи потрібен наматрацник?

Правильно підібрані ліжко, матрац, подушка і ковдра створюють комфортні умови для сну, але є ще один важливий елемент – наматрацник. Цей маленький аксесуар вносить великий вклад у збереження вашого матраца і продовжує тривалість його використання. Але чи потрібен наматрацник саме вам? Давайте розглянемо це питання детальніше.

Що таке “наматрацник”?

Наматрацник – це захисний чохол, який одягається на матрац перед використанням постільної білизни. Його основна мета полягає в захисті матраца від забруднень, плям, поту, а також в продовженні терміну служби. Наматрацники можуть мати різні характеристики: бути водонепроникними, антибактеріальними, ортопедичними або виготовленими з різних матеріалів, таких як вовна чи бавовна. Вибір конкретного типу наматрацника залежить від індивідуальних потреб користувача і характеристик матраца.

Типи наматрацників

Які бувають наматрацники і як вибрати оптимальний варіант для себе? Розглянемо всі види та базові характеристики кожного.


Захисний наматрацник. Це класичний варіант, головне завдання якого захищати матрац від плям, поту та бруду. Візуально нагадує простирадло, яке фіксується на матраці за допомогою гумок. Виготовляється із натуральних і синтетичних матеріалів.


Водонепроникний наматрацник. Сама назва описує головну перевагу - захист від вологи. Такі наматрацники мають спеціальну мембрану і виготовляються з натуральних і штучних тканин. Чудово підійдуть для дітей будь-якого віку.


Антибактеріальний наматрацник. Захищає від бактерій; сприяє здоров'ю шкіри і запобігає виникненню алергічних реакцій. Секрет виробу в спеціальному розчині, яким обробляється поверхня наматрацника і у використанні гіпоалергенних тканин.


Ортопедичний наматрацник. Створений для підтримки правильного положення тіла під час сну, що допомагає уникнути болю в спині і суглобах. Головна перевага такого виробу - здатність коригувати жорсткість матраца під власні потреби.


Наматрацник із вовни. Забезпечує тепло в холодний період року і відмінну вентиляцію влітку. Пом’якшує жорсткий матрац і володіє лікувальними властивостями.


Демісезонний наматрацник. Підходить для використання в будь-яку пору року, адже має різну жорсткість і матеріали виготовлення з обох боків. Натуральні тканини, типу бавовни, використовуються влітку, а синтетичні - взимку.

Плюси та мінуси наматрацників

Всі переваги використання наматрацників аргументовані їх функціями, а саме:


  • захищають матрац від зношування, плям та вологи;
  • запобігають розмноженню бактерій та виникненню алергічних реакцій;
  • надають додатковий шар м'якості або тепла спальному місцю;
  • запобігають згортанню постільної білизни;
  • підсилюють ортопедичні властивості матраца;
  • коригують жорсткість спального місця.

Серед недоліків варто виділити наступне:

  • наматрацник - це додаткова витрата коштів на організацію спального місця;
  • неправильно підібраний наматрацник - гарантія дискомфорту.

Підсумки

Наматрацник – незначна деталь, здатна продовжити термін використання вашого матраца на довгі роки. Це інвестиція у здоровий сон з ортопедичним ефектом.


Вибір правильного типу наматрацника подарує гігієну, захистить від алергії і адаптує матрац під індивідуальні потреби вашого тіла. Радимо купити наматрацник в мережі магазинів TABURETKA.UA і відпочивати якісно та затишно!


Стаття опублікована 3 місяці тому
Всі статті Попередня Наступна
Товари по тематиці
Посилання на сторінки з товарами: Наматрацники
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber