Logo
TABURETKA.UA Київ
Чи правильно ми визначили Ваше місто: Київ?

Відвідайте наш салон

Купити письмовий стіл: інструкція для тих, хто втомився писати на коліні
купити письмовий стіл

Скажіть чесно, ви зараз читаєте цю статтю, зігнувшись над ноутбуком, який гріє ваші коліна, як персональна мініпічка? Не дивуйтеся, ви не одні!


Мільйони людей щодня повторюють цей акробатичний етюд під назвою «робота з дому». Але чи довго ще наші коліна витримають такі знущання? Сьогодні ми розірвемо це замкнуте коло. Приєднуйтесь, буде весело (і, головне, зручно)!

Що ми чекаємо від письмового столу, або яким він має бути?

Хороший письмовий стіл, як добрий друг – завжди поруч, підтримує вас (у прямому сенсі!), не скаржиться на творчі безлади і навіть мовчки терпить розлиту каву. Якісний письмовий стіл має бути:

  • Зручним, як улюблений диван. Щоб ви могли працювати годинами, не відчуваючи себе так, ніби вас скрутили в баранячий ріг.
  • Містким, як сумка леді. Повинен вміщувати все – від ноутбука до гори натхнення (яка зазвичай виглядає як купа паперів).
  • Стильним, як Джеймс Бонд. Щоб не тільки виконував свою функцію, але й радував око і додавав +100 до інтер'єру.
  • Надійним, як швейцарський годинник. Щоб не розвалився під вагою ваших геніальних ідей (і купи книг, звісно).

Які є види письмових столів?

Гаразд, досить лірики, перейдемо до конкретики. Які ж є види письмових столів?

  1. Офісний стіл – король класики. Він ніби строгий костюм у світі меблів. Прямі лінії, стриманий дизайн, нічого зайвого. Підходить для серйозних перфекціоністів. Хоча, хто сказав, що за офісним столом не можна влаштувати творчий хаос? Головне, щоб директор не бачив!
  2. Стіл з надбудовами – для тих, кому завжди мало місця. Полички, шухлядки, надбудови – місця вистачить для всього, від важливих документів до колекції гумових каченят. Особливо зручно для школярів та студентів – підручники, зошити, все поруч!
  3. Стіл з тумбами – особистий мінісейф. Документи під грифом «цілком таємно», особистий щоденник, запаси цукерок на чорний день – все надійно сховається в цих великих тумбочках. Хороший вибір для тих, хто любить порядок і цінує приватність.
  4. Комп'ютерний стіл створений для тих, хто проводить за комп'ютером більшу частину свого життя. Висувна поличка для клавіатури, спеціальне місце для системного блоку, отвори для кабелів – все продумано до дрібниць для максимального комфорту та продуктивності. Він створений для профі!
  5. Геймерський стіл – це вибір для тих, хто охоче занурюється в інтерактивний простір. Підсвітка RGB, агресивний дизайн, міцні матеріали, підставки для навушників та напоїв – все для повної інтеграції. Якщо ви геймер, то ви розумієте! Купити сучасний письмовий стіл ігрового типу – це інвестувати у перемоги!
письмовий стіл
стіл для школяр

Секрети від експертів: як вибрати письмовий стіл, щоб не прогадати?

Отже, ви готові купити стіл письмовий. Але як не вибирати годинами і не залишитись розчарованими? Чи є якийсь секрет?

  • Яка має бути ширина письмового столу? Мінімальна ширина – 100 см, але краще, якщо буде 120 см і більше. Щоб помістився не тільки ноутбук, а й чашка кави, блокнот і ще залишилося місце для ваших ліктів.
  • Яка повинна бути висота письмового столу? Стандартна висота – 75 см, але краще підбирати індивідуально. Сядьте за стіл, поставте лікті на стільницю – плечі не повинні бути підняті. Ідеально, коли лікті зігнуті під прямим кутом, а коліна утворюють кут 90 градусів.
  • Перевірте зручність на місці! Якщо є можливість, не купуйте письмовий стіл недорого, не протестуєте його наживо. Прийдіть в магазин, сядьте за стіл, попрацюйте за ним хоча б 5 хвилин. Зручно? Нічого не заважає? Тоді купуємо!
  • Матеріали – це важливо. Дерево, ДСП, МДФ, метал, скло – вибір величезний. Обирайте матеріали, які не тільки гарно виглядають, але й довго служать. Зверніть увагу на якість фурнітури – від неї залежить надійність та довговічність столу.

А якщо потрібно купити письмовий стіл для школяра?

Стіл для школяра – це окрема історія. Тут потрібно враховувати не тільки зручність, а й вік дитини. Письмовий стіл для школяра не має бути "на виріст”. Адже користуватись ним дитина буде щодня.

  • Для молодших школярів (6-10 років). Вибирайте столи з регулюванням висоти – щоб стільниця росла разом з дитиною. Віддавайте перевагу яскравим кольорам та цікавому дизайну, але не забувайте про функціональність. Стіл письмовий дитячий має надихати школяра на навчання.
  • Для підлітків (11-17 років). Тут вже можна обирати більш дорослі моделі. Комп'ютерні столи, столи з надбудовами, столи-трансформери – вибір залежить від потреб та уподобань підлітка. Головне, щоб стільниця була достатньо великою, а стіл - функціональним.

Підсумуємо?

Час сказати «до побачення» незручностям і нарешті купити письмовий стіл. Ми дуже сподіваємося, що наша невеличка інструкція стала вам у пригоді та допомогла розібратися у всіх тонкощах вибору. Пам'ятайте, купити столик письмовий – це ж не просто чергова трата грошей, а корисна інвестиція у себе, у свій комфорт, у своє здоров'я, і, повірте, у продуктивність теж!


Зробіть собі подарунок вже сьогодні, і вже завтра ви будете працювати (або відпочивати, хтозна!) за столом, який вам подобається і який вам зручний! А коліна? О, вони вам ще подякують, от побачите!


Стаття опублікована 1 тиждень тому
Всі статті Попередня Наступна
Товари по тематиці
Посилання на сторінки з товарами: Письмові столи
Контакти
Закрити
Напишіть нам
Чат з TABURETKA.UA
Зателефонуйте нам
Або замовте дзвінок
Замовити дзвінок